Drugi „Shazam!” z oficjalnym tytułem i pstrkokatym plakatem. Jest na co czekać!
28.08.2020 13:03
Drugi „Shazam!” z oficjalnym tytułem i pstrkokatym plakatem. Jest na co czekać! Fot. . Steve Wilkie/Everett Collection/East News

„Shazam: Fury of the Gods” to oficjalny tytuł 2. części hitu „Shazam!” o młodym chłopcu, który posiada supermoce. Reżysere sequela właśnie opublikował pstrokaty poster.

„Shazam!” to film z 2019 roku, który szturmem wkradł się w serca, umysły i kieszenie widzów. Produkcja wytwórni Warner Bros., pod egidą DC Comics, zarobiła na świecie ponad 365 mln dolarów, stając się też jednym z najlepiej ocenianych nowych filmów z tzw. „stajni DC”.

Prace nad kontynuacją ruszyły więc niedługo po premierze oryginalnego filmu.

Przeczytaj także

„Shazam: Fury of the Gods” – oficjalny plakat

Nowy poster pojawił się w ramach wydarzenia fanowskiego DC Fandome, podczas którego prezentowano także nowe zwiastuny „The Batman”, czy „Justice League: Snyder’s Cut”.

Nowy plakat zawiera też pełny tytuł filmu. Brzmi on „Shazam: Fury of the Gods”, co można luźno przetłumaczyć jako „Gniew Bogów”. Poster prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

„Shazam: Fury of the Gods” – obsada i ekipa

Na plan 2. części filmu powróci ekipa, którą polubiliśmy w oryginalnej części. Oznacza to, że na ekranie ponownie spotkają się Zachary Levi, Jack Dylan Grazer, Grace Fulton, Ian Chen, Jovan Armand, Faithe Herman, a także Adam Brody, Michelle Borth, Ross Butler, D.J. Cotrona i Meagan Good. Za scenariusz i reżyserię znów odpowiada zaś David S. Fanberg.

Przeczytaj także

„Shazam: Fury of thr Gods” – kiedy premiera?

Premiera filmu przewidziana jest na 4 listopada 2022.

Czytaj także: 10 najlepiej zarabiających filmów w dziejach. Niektóre pozycje Was zaskoczą.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.