Dumbo uczy się latać w nowym zwiastunie aktorskiej wersji filmu Disneya

Sergiusz Kurczuk
06.02.2019 14:21
Dumbo uczy się latać w nowym zwiastunie aktorskiej wersji filmu Disneya Fot. materiały promocyjne

Disney opublikował trzeci zwiastun nowej wersji słynnej animacji pod tytułem "Dumbo". W nowej zapowiedzi widzimy jak uroczy słonik wykorzystuje swoje uszy do ucieczki z cyrku.

Film "Dumbo" to jedna z klasycznych animacji Disneya. Podobnie jak "Kopciuszek", "Księga dżungli" i "Pięknej i Bestii" została poddana liftingowi i już w marcu 2019 roku zobaczymy nową wersję z efektami CGI i żywymi aktorami. W sieci zadebiutował 3. zwiastun nowego "Dumbo". Jak prezentuje się zapowiedź filmu?

Przeczytaj także

"Dumbo" - nowy zwiastun aktorskiej wersji filmu Disneya

Disney postanowił przypomnieć swoim widzom o nadchodzącym wielkimi krokami aktorskim remake'u "Dumbo". W tym celu zaprezentowano najnowszy zwiastun, który korzysta z materiałów z pierwszej zapowiedzi, ale pokazuje też wcześniej niewykorzystane fragmenty filmu. Co nowego pojawiło się w trailerze "Dumbo"? Przekonajcie się sami.

Jak widać, historia opowiedziana w nowej wersji pokryje się z tym, co widzieliśmy w oryginalnym filmie z 1941 roku. Oczywiście pojawi się kilka odstępstw od pierwotnej wersji i to nie tylko w kwestii technologii wykonania nowego "Dumbo". Trzon historii będzie jednak taki sam. Film skupi się na cyrkowym słoniku o imieniu Dumbo, który posiada nadzwyczaj duże uszy. Początkowo wszyscy uważają tę cechę za wadę. Wkrótce jednak okazuje się, że uszy pozwalają Dumbo latać. Tytułowy bohater wraz z pomocą grupy przyjaciół wykorzysta swoją unikalną zdolność do pokonania złowieszczego V. A. Vandemere'a i powrotu do ukochanej mamy.

"Dumbo" - kiedy premiera?

Rezyserem nowej wersji "Dumbo" został Tim Burton. Przedstawiciele Disneya nie mogli wybrać lepszego kandydata do filmu dziejącego się w głównej mierze w cyrku. Burton jest znany ze swojego zamiłowania do wszystkiego, co kuriozalne i przerysowane. W rolach głównych wystąpili Colin Farrell jako Holt Farrier, Danny DeVito w roli dyrektora cyrku Max Medici oraz Michael Keaton wcielający się w czarny charakter, który przekształca placówkę, przysparzając protagonistom kłopotów. W pozostałych rolach na ekranie pojawią się Eva Green, Joseph Gatt oraz Allan Arkin. "Dumbo" trafi na ekrany kin 29 marca 2019 roku. To pierwszy z aktorskich remake'ów Disneya zaplanowanych na ten rok. W maju pojawi się nowa wersja "Aladyna", a w lipcu "Króla Lwa".

>>Zobacz też: Nie tylko "Król Lew" - lista wszystkich aktorskich remake'ów klasycznych bajek Disneya<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.