06.02.2019 14:21

Dumbo uczy się latać w nowym zwiastunie aktorskiej wersji filmu Disneya

Disney opublikował trzeci zwiastun nowej wersji słynnej animacji pod tytułem "Dumbo". W nowej zapowiedzi widzimy jak uroczy słonik wykorzystuje swoje uszy do ucieczki z cyrku.

Dumbo 2019
foto: materiały promocyjne

Film "Dumbo" to jedna z klasycznych animacji Disneya. Podobnie jak "Kopciuszek", "Księga dżungli" i "Pięknej i Bestii" została poddana liftingowi i już w marcu 2019 roku zobaczymy nową wersję z efektami CGI i żywymi aktorami. W sieci zadebiutował 3. zwiastun nowego "Dumbo". Jak prezentuje się zapowiedź filmu?

Król Lew
Król Lew
Przeczytaj także Disney zastrzegł wyrażenie "hakuna matata" znakiem towarowym. Powstała petycja, która ma to zmienić

"Dumbo" - nowy zwiastun aktorskiej wersji filmu Disneya

Disney postanowił przypomnieć swoim widzom o nadchodzącym wielkimi krokami aktorskim remake'u "Dumbo". W tym celu zaprezentowano najnowszy zwiastun, który korzysta z materiałów z pierwszej zapowiedzi, ale pokazuje też wcześniej niewykorzystane fragmenty filmu. Co nowego pojawiło się w trailerze "Dumbo"? Przekonajcie się sami.

Jak widać, historia opowiedziana w nowej wersji pokryje się z tym, co widzieliśmy w oryginalnym filmie z 1941 roku. Oczywiście pojawi się kilka odstępstw od pierwotnej wersji i to nie tylko w kwestii technologii wykonania nowego "Dumbo". Trzon historii będzie jednak taki sam. Film skupi się na cyrkowym słoniku o imieniu Dumbo, który posiada nadzwyczaj duże uszy. Początkowo wszyscy uważają tę cechę za wadę. Wkrótce jednak okazuje się, że uszy pozwalają Dumbo latać. Tytułowy bohater wraz z pomocą grupy przyjaciół wykorzysta swoją unikalną zdolność do pokonania złowieszczego V. A. Vandemere'a i powrotu do ukochanej mamy.

"Dumbo" - kiedy premiera?

Rezyserem nowej wersji "Dumbo" został Tim Burton. Przedstawiciele Disneya nie mogli wybrać lepszego kandydata do filmu dziejącego się w głównej mierze w cyrku. Burton jest znany ze swojego zamiłowania do wszystkiego, co kuriozalne i przerysowane. W rolach głównych wystąpili Colin Farrell jako Holt Farrier, Danny DeVito w roli dyrektora cyrku Max Medici oraz Michael Keaton wcielający się w czarny charakter, który przekształca placówkę, przysparzając protagonistom kłopotów. W pozostałych rolach na ekranie pojawią się Eva Green, Joseph Gatt oraz Allan Arkin. "Dumbo" trafi na ekrany kin 29 marca 2019 roku. To pierwszy z aktorskich remake'ów Disneya zaplanowanych na ten rok. W maju pojawi się nowa wersja "Aladyna", a w lipcu "Króla Lwa".

>>Zobacz też: Nie tylko "Król Lew" - lista wszystkich aktorskich remake'ów klasycznych bajek Disneya<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Disney Dumbo