Durex zareagował na wyrzucenie Spider-Mana z filmów Marvela

22.08.2019 14:58
Durex zareagował na wyrzucenie Spider-Mana z filmów Marvela Fot. materiały prasowe/Sony

Ostatnio internet opanowała wiadomość o tym, że Spider-Man nie będzie już w MCU. Sony i Marvel Studios rozwiązało umowę dotyczącą Pajączka, a sprawę skomentował... Durex.

Pierwsze doniesienia o współpracy między Disneyem a Sony pojawiły się w 2015 roku. Wtedy potwierdzono, że Spider-Man pojawi się gościnnie w filmie "Captain America: Civil War". Fani byli bardzo pozytywnie nastawieni i nie mogli się doczekać, by zobaczyć Pajączka na dużym ekranie w towarzystwie bohaterów Marvela.

Durex skomentował rozwiązanie umowy między Sony a Disneyem

Niestety - wszystko co dobre, szybko się kończy. Romans między firmami zakończył się nieoczekiwanie w sierpniu 2019 roku, kiedy to korporacje postanowiły rozwiązać umowę, a Spider-Man powrócił na łono Sony, opuszczając niespodziewanie Marvel Cinematic Universe. Powodem rozstania miały być oczywiście ogromne pieniądze, które przynoszą filmy z Pajączkiem w roli głównej. 

Przeczytaj także

Decyzja firm spowodowała, że fani zaczęli pisać petycje, zachęcali do bojkotowania japońskiej firmy, a niektórzy stwierdzili nawet, że chcą... dokonać szturmu na siedzibę Sony. Komentarze na temat gorącego tematu nadeszły z wielu różnych stron. Wśród żartownisiów znalazła się m.in. firma Durex, znana z produkcji prezerwatyw i innej maści produktów związanych z erotyczną częścią ludzkiego życia.

Indyjski oddział firmy podzielił się na swoim Twitterze cudownie dwuznacznym obrazkiem z dopiskiem #SaveSpiderMan. Zobaczcie sami:

Koniec nadszedł zbyt szybko? Odwzajemniamy to uczucie.

Na razie dokładna przyszłość Pajączka nie jest znana. W 2019 roku mogliśmy zobaczyć bohatera w 2 produkcjach z MCU - Tom Holland pojawił się gościnnie w "Avengers: Endgame", kilka miesięcy później powrócił jako Spidey w filmie "Spider-Man: Far From Home". 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.