Dwayne Johnson chce crossoveru “Szybkich i Wściekłych” i “Thora”

Natalia Nowecka
18.01.2019 15:04
Dwayne Johnson chce crossoveru “Szybkich i Wściekłych” i “Thora” Fot. Wiese/face to face / eastnews

Gwiazdor serii „Szybcy i Wściekli” wyraził chęć zmierzenia się z nordyckim Bogiem Piorunów – Thorem, z serii „Avengers”.

Podczas publicznego wystąpienia Dwayne Rock Johnson, wcielający się w rolę Luke’a Hobbsa w serii filmów „Szybcy i Wściekli”, wyraził chęć zmierzenia się w jednym filmie z Thorem, granym przez Chrisa Hemswortha.

>> „Szybcy i wściekli 9” będą się rozgrywać w kosmosie?

„Wiem dlaczego mój kumpel Chris Hemsworth lubi wkładać ten kostium Thora. Chodzi mi o to, że w dzierżeniu takiego młota jest prawdziwa moc. Mam pomysł: Co wy na to, żeby stworzyć film, w którym połączymy „Thora” i „Szybkich i Wściekłych”?"

Aktorowi chodzi oczywiście, przede wszystkim o to, by sprawdzić, który z bohaterów wyszedł zwycięsko z pojedynku i okazałby się silniejszy – Luke Hobbs, czy Thor Odinson? (Choć jasno dał do zrozumienia, że jest pewien wygranej).

We wpisie na Twitterze opatrzonym wymownym hasztagiem #ThorHitsTheFloor, który zobaczyć możecie poniżej, aktor zapowiedział, że skontaktuje się z prezesem Marvel Studius – Kevinem Faige, by taki film doszedł do skutku.

>> Dwayne "The Rock" Johnson zaprezentował nową postać ze spin-offu "Szybkich i wściekłych"

Dwayne Johnson powróci jako Luke Hobbs już 26 lipca 2019 roku, w spin-offie serii pod tytułem "Hobbs and Shaw", zaś Chrisa Hemswortha w roli Thora będziemy mogli podziwiać już 25 kwietnia 2019 roku  w najnowszym filmie z serii "Avengers".

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.