Dwayne Johnson dołączy do obsady „Legionu Samobójców 2”?

Natalia Hluzow
08.11.2017 12:19
Dwayne Johnson dołączy do obsady „Legionu Samobójców 2”? Fot. kadr z wideo

The Rock już niebawem ma wcielić się w postać złowrogiego Black Adama. Czy w tej roli zobaczymy go także w sequelu „Suicide Squad”?

Od dłuższego czasu mówi się, że The Rock stanie się częścią rodziny DC Comics, wcielając się w postać superłotra – Black Adama. Johnson początkowo miał pojawić się w tej roli w nadchodzącym filmie „Shazam!”, później zrezygnowano z tego pomysłu na rzecz solowego filmu Black Adama. Czy możemy zatem oczekiwać, że wcieli się w tę rolę w „Legionie Samobójców 2”?

the rock 3 Fot. foto: kadr z wideo

Jak donosi The Wrap, gwiazdor „Szybkich i wściekłych” może zadebiutować jako czarny charakter ze stajni DC właśnie w sequelu „Suicide Squad”. Black Adam nie będzie jednak członkiem samobójczej ekipy, lecz jej przeciwnikiem. Misją Legionu Samobójców w nadchodzącym filmie ma być bowiem odnalezienie i unicestwienie broni masowego rażenia, jaką okaże się właśnie Black Adam. Jak zakłada The Wrap, grany przez Dwayne’a Johnsona. Mimo znaczącej roli w historii, ekranowa rola Black Adama będzie bardzo niewielka. Johnson ma pojawić się na ekranie zaledwie w kilku scenach, gdyż na więcej nie pozwoliłby mu jego napięty grafik.

the rock 2 Fot. foto: kadr z wideo

Warner Bros. stara się znaleźć miejsce dla byłego wrestlera w uniwersum DC już od jakiegoś czasu. Wytwórnia nie potwierdziła jednak, w jakich filmach ostatecznie zobaczymy Johnsona jako Black Adama. Możemy się jednak spodziewać, że The Rock jako fan Stana Lee, będzie robił co w jego mocy, by znaleźć czas na zagranie w filmie opartym o komiks. Nawet jeśli jest to produkcja z uniwersum DC, a nie Marvela.

Zdjęcia do „Legionu Samobójców 2” mają rozpocząć się w marcu 2018 roku, jednak nie jest to data potwierdzona. Film znajduje się obecnie w okresie przygotowawczym. Jego premiery możemy spodziewać się w 2019 roku, zaś najbliższe spotkanie z bohaterami filmowego uniwersum DC czeka nas już 17 listopada 2017 za sprawą premiery filmu „Liga Sprawiedliwości”.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.