Oto Dwayne Johnson i Emily Blunt jako poszukiwacze przygód w zwiastunie "Wyprawy do dżungli" od Disneya

28.05.2021 16:04
Oto Dwayne Johnson i Emily Blunt jako poszukiwacze przygód w zwiastunie "Wyprawy do dżungli" od Disneya Fot. materiały prasowe/Disney

Kina powoli powracają do żywych, a co za tym idzie wytwórnie filmowe przedstawiają premierowe hity, które będziemy mogli niedługo zobaczyć na dużych ekranach. Zobaczcie nowy zwiastun "Wyprawy do dżungli" z The Rockiem i Emily Blunt. 

Wyprawa do dżungli - zobaczcie zwiastun nowego filmu z Dwayne'em Johnsonem i Emily Blunt

Film zainspirowany słynną atrakcją disneyowskiego parku rozrywki? Oto "Wyprawa do dżungli"! Nowa produkcja Disneya to pełna przygód opowieść o wyprawie do amazońskiej dżungli. Wartka akcja z pewnością porwie wszystkich wielbicieli dobrej zabawy.

Polecamy

W "Wyprawie do dżungli" występują m.in. Dwayne Johnson w roli charyzmatycznego kapitana rzecznego statku i Emily Blunt jako naukowczyni całkowicie pochłonięta pracą badawczą. Na ekranie pojawią się również Edgar Ramirez, Jack Whitehall, Jesse Plemons i Paul Giamatti.

Poniżej możecie zobaczyć nowy zwiastun filmu Disneya:

Polecamy

Jak podaje Collider, za muzykę w filmie odpowiadać będzie między innymi Lars Ulrich - perkusista Metalliki. Muzyk rozpoczął współpracę z kompozytorem Jamesem Newtonem Howardem nad nową orkiestrową wersją utworu "Nothing Else Matters". Ta piosenka ma być kluczowym elementem nie tylko ścieżki dźwiękowej nadchodzącej produkcji, ale również fabuły "Wyprawy do dżungli".

Film wyreżyseruje Jaume Collet-Serra, za produkcję odpowiadają John Davis, John Fox, Dwayne Johnson, Hiram Garcia, Dany Garcia i Beau Flynn, natomiast producentem wykonawczym jest Doug Merrifield.

"Wyprawa do dżungli" w kinach pojawi się już 30 lipca 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.