Dwayne Johnson i Emily Blunt w zwiastunie "Wyprawy do dżungli". Kiedy premiera?
14.10.2019 12:39
Dwayne Johnson i Emily Blunt w zwiastunie "Wyprawy do dżungli". Kiedy premiera? Fot. kadr z filmu "Wyprawa do dżungli"/ Disney

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Wyprawa do dżungli". O czym opowie film przygodowy z Emily Blunt w roli głównej?

Wytwórnia Disney zaprezentowała pierwszy zwiastun filmu "Wyprawa do dżungli". O czym opowie film przygodowy z iście gwiazdorską obsadą i kiedy ukaże się w kinach? Oto wszystko, co wiemy o "Wyprawie do dżungli".

"Wyprawa do dżungli" - zwiastun

Zwiastun filmu "Wyprawa do dżungli" prezentuje się następująco:

"Wyprawa do dżungli" - fabuła

Fabuła filmu "Wyprawa do dżungli" została zainspirowana najsłynniejszym parkiem rozrywki na świecie - Disneylandem. A ściślej rzecz ujmując - jedną z atrakcji, które znajdują się w tym parku. Będziemy tu śledzić losy pasażerów łódki, którzy wyruszają na tytułową wyprawę do dżungli. Po drodze napotykają wiele dzikich i niebezpiecznych zwierząt. Film ma zawierać również element nadprzyrodzony.

Przeczytaj także

"Wyprawa do dżungli" - obsada

W filmie "Wyprawa do dżungli" wystąpią między innymi: Dwayne "The Rock" Johnson, Emily Blunt, Andy Nyman, Jack Whitehall, Quim Gutiérrez, Edgar Ramírez, Jesse Plemons i Paul Giamatti.

Przeczytaj także

"Wyprawa do dżungli" - kiedy premiera?

Reżyserem filmu jest Jaume Collet-Serra, twórca "Pasażera", "183 metrów strachu" i horroru "Dom woskowych ciał". "Wyprawa do dżungli" zadebiutuje w polskich kinach 24 lipca 2020 roku.

Zobacz też: 38 najlepszych filmów fantasy w dziejach

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.