Dwayne Johnson i Jason Statham nie wystąpią w "Szybkich i wściekłych 9"

Kamil Kacperski
30.01.2019 14:21
Dwayne Johnson i Jason Statham nie wystąpią w "Szybkich i wściekłych 9" Fot. materiały prasowe

The Rock zdradził w wywiadzie, że on i Jason Statham nie pojawią się w 9. odsłonie "Szybkich i wściekłych". Ale zapowiedział, że sytuacja może się w przyszłości zmienić. 

Dwayne Johnson obecnie pracuje nad spin-offem serii "Szybcy i wściekli" pod tytułem "Hobbs and Shaw". W filmie będzie mu towarzyszył Jason Statham, który wciela się w tytułowego Shawa. W roli antagonisty wystąpi zaś Idris Elba. Okazuje się jednak, że praca nad spin-offem spowodowała, że obydwóch panów nie zobaczymy w nadchodzącej, 9. odsłonie "Szybkich i wściekłych".

The Rock nie wystąpi w Szybkich i wściekłych 9

The Rock zdradził bowiem w wywiadzie dla MTV News, że na razie nie planuje pojawić się w 9. części "Szybkich i wściekłych", podobnie zresztą jak jego kolega z obsady "Hobbsa and Shawa", Jason Statham. Nie wykluczył jednak powrotu do franczyzy w przyszłości - w końcu Hobbs i Dom mają niewyjaśnione sprawy:

Plan był taki, by uniwersum "Szybkich i wściekłych" rosło i rozszerzało się. Na ten moment wiemy, że nie będzie nas w 9. części. Ale kto wie, w drodze jest jeszcze 10. odsłona, więc nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. W końcu sprawy między Hobbsem a Domem nie zostały jeszcze zakończone.

Przeczytaj także

Kilka dni temu Johnson zdradził również, że 1. zwiastun "Hobbsa and Shawa" pojawi się podczas Superbowl, czyli finału ligi NFL. Spotkanie między Patriots a Rams odbędzie się już 3 lutego 2019 roku. 

Kiedy premiera spin-offu Szybkich i wściekłych?

Film w reżyserii Davida Leitcha ma w obsadzie nie tylko Johnsona, Stathama i Idrisa Elbę, ale również Vanessę Kirby. Zakończyły się już zdjęcia, które rozpoczęto we wrześniu 2018 roku w Londynie. Twórcy zapowiedzieli, że "Hobbs and Shaw" trafi do kin 2 sierpnia 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.