19.05.2017 15:52

Dwayne Johnson kontra Superman coraz bliżej

Walka The Rocka z Człowiekiem ze stali to jedna z najlepszych rzeczy, jakie mogą przytrafić się DC. Gwiazda „Szybkich i wściekłych” już nie może doczekać się konfrontacji. 

Dwayne Johnson kontra Superman coraz bliżej
foto: kadr z filmu

Marzenie wielu fanów kina akcji stanie się niedługo rzeczywistością. Dwayne „The Rock” Johnson zdradził ostatnio, że istnieją plany, aby grany przez niego złoczyńca Black Adam zmierzył się z najsilniejszym bohaterem DC, Supermanem (Henry Cavill). Oto jego słowa:

"

Pewnego pięknego dnia to nastąpi. Było to nam pisane. "

The Rock potwierdził również, że powstanie osobny film o Black Adamie:

"

To na pewno się wydarzy. Odbyłem świetną rozmowę z Geoffem Johnsem i resztą załogi DC. Jest to dla nich ekscytujący moment, bo są w trakcie budowania uniwersum.  Nie mogę tego zdradzić, ale mamy naprawdę fajną niespodziankę, jeśli chodzi o to, gdzie zobaczymy Black Adama po raz pierwszy. "

Cała sprawa od dobrych kilku miesięcy rozgrzewała fanów DC. W grudniu 2016 roku zrobiło się głośno po tym, jak aktor zamieścił posta na Instagramie z Henrym Cavillem, sugerując wspólne plany. Dla przypomnienia zdjęcie:

Wszystko zanosi się na to, że owe plany będą miały za jakiś czas swoją realizację. Choć nie znamy jeszcze żadnych szczegółów odnośnie zapowiadanego wstępnie na 2019 rok filmu „Shazam!”, w którym The Rock na pewno pojawi się jako antagonista, to już teraz można zacierać ręce z racji wielu możliwości, jakie zamierza stworzyć DC dla muskularnego gwiazdora. W szczególności Superman może na tym skorzystać, bowiem ani „Człowiek ze stali” z 2013 roku, ani „Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości” z 2016 roku nie przyniosły mu szczególnej chwały. 

Dwayne’a Johnsona mogliśmy ostatnio oglądać w 8. części „Szybkich i wściekłych”. Kolejną szansę zobaczenia aktora na dużym ekranie będzie reboot „Słonecznego patrolu”, który zawita w naszych kinach 9 czerwca 2017 roku. 

Chcecie walki The Rocka z Supermanem?

Kamil Dachnij
Tagi: Dwayne Johnson Superman