Dwayne Johnson kontra Superman coraz bliżej

Kamil Dachnij
19.05.2017 15:52
Dwayne Johnson kontra Superman coraz bliżej Fot. kadr z filmu

Walka The Rocka z Człowiekiem ze stali to jedna z najlepszych rzeczy, jakie mogą przytrafić się DC. Gwiazda „Szybkich i wściekłych” już nie może doczekać się konfrontacji. 

Marzenie wielu fanów kina akcji stanie się niedługo rzeczywistością. Dwayne „The Rock” Johnson zdradził ostatnio, że istnieją plany, aby grany przez niego złoczyńca Black Adam zmierzył się z najsilniejszym bohaterem DC, Supermanem (Henry Cavill). Oto jego słowa:

Pewnego pięknego dnia to nastąpi. Było to nam pisane.

The Rock potwierdził również, że powstanie osobny film o Black Adamie:

To na pewno się wydarzy. Odbyłem świetną rozmowę z Geoffem Johnsem i resztą załogi DC. Jest to dla nich ekscytujący moment, bo są w trakcie budowania uniwersum.  Nie mogę tego zdradzić, ale mamy naprawdę fajną niespodziankę, jeśli chodzi o to, gdzie zobaczymy Black Adama po raz pierwszy.

Cała sprawa od dobrych kilku miesięcy rozgrzewała fanów DC. W grudniu 2016 roku zrobiło się głośno po tym, jak aktor zamieścił posta na Instagramie z Henrym Cavillem, sugerując wspólne plany. Dla przypomnienia zdjęcie:

Wszystko zanosi się na to, że owe plany będą miały za jakiś czas swoją realizację. Choć nie znamy jeszcze żadnych szczegółów odnośnie zapowiadanego wstępnie na 2019 rok filmu „Shazam!”, w którym The Rock na pewno pojawi się jako antagonista, to już teraz można zacierać ręce z racji wielu możliwości, jakie zamierza stworzyć DC dla muskularnego gwiazdora. W szczególności Superman może na tym skorzystać, bowiem ani „Człowiek ze stali” z 2013 roku, ani „Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości” z 2016 roku nie przyniosły mu szczególnej chwały. 

Dwayne’a Johnsona mogliśmy ostatnio oglądać w 8. części „Szybkich i wściekłych”. Kolejną szansę zobaczenia aktora na dużym ekranie będzie reboot „Słonecznego patrolu”, który zawita w naszych kinach 9 czerwca 2017 roku. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.