15.11.2019 09:33

Dwayne Johnson ogłosił datę premiery filmu "Black Adam". Pokazał też szkic koncepcyjny

Nareszcie doczekaliśmy się daty premiery filmu "Black Adam". Zapowiedź nadeszła ze strony samego The Rocka, który udostępnił na mediach społecznościowych szkic koncepcyjny postaci.

Dwayne Johnson
foto: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Po wielu latach Dwayne Johnson nareszcie doczekał się filmu "Black Adam". Aktor, który będzie również producentem filmu, potwierdził datę premiery obrazu o antybohaterze/złoczyńcy z uniwersum DC. The Rock przyznał, że od dziecka marzył o tym, by być superbohaterem i posiadać specjalne moce, ale nigdy nie podejrzewał, że jego marzenie się ziści. Aż do teraz.

Black Adam - znamy datę premiery filmu z The Rockiem

Aktor udostępnił na swoim Instagramie szkic koncepcyjny z filmu, który prezentuje Johnsona w tytułowej roli. Fani komiksów powinni być raczej zadowoleni z tego, jak postać wygląda. Sam szkic został przygotowany przez wieloletniego rysownika DC Jima Lee, a także BossLogica, internetowego artystę, o którym często piszemy na łamach naszego portalu.

Zobaczcie post Dwayne'a Johnsona: 

Dwayne The Rock Johnson
Dwayne The Rock Johnson
Przeczytaj także Dwayne "The Rock" Johnson trolluje Kevina Harta, który wraca do zdrowia po wypadku samochodowym

Jeśli chodzi zaś o samą postać, to dość ciekawie opisał ją sam The Rock:

"

Black Adam jest obdarzony magicznymi zdolnościami porównywalnymi siłą do tych Supermana. Ale on nie chodzi po linie i nie trzyma się zasad. Jest buntownikiem, który zawsze robi to, co jest dobre dla ludzi - ale po swojemu. Prawda i sprawiedliwość - w wersji Black Adama. "

Jeśli chodzi zaś o datę premiery, to "Black Adam" zadebiutuje już w święta 2021 roku. Oficjalnie film ma się pojawić w kinach 22 grudnia 2021 roku. Na razie nazwisko reżysera, pozostałych członków obsady i scenarzysty pozostają nieznane.

Zobacz także: Dwayne Johnson i Jack Black w pełnym zwiastunie "Jumanji: Następny poziom". Kiedy premiera?

Tagi: News Dwayne Johnson