Dwayne Johnson ogłosił koniec prac nad "Black Adamem". Hierarchia siły w świecie DC ulegnie zmianie

19.07.2021 13:35
Dwayne Johnson ogłosił koniec prac nad "Black Adamem". Hierarchia siły w świecie DC ulegnie zmianie Fot. Kathy Hutchins/Shutterstock.com

Dwayne Johnson poinformował na swoim Twitterze, że zakończono zdjęcia do "Black Adama", nadchodzącego filmu o antybohaterze ze świata DC Comics. The Rock zdradził też kilka szczegółów swojej nowej produkcji.

Black Adam - Dwayne Johnson ogłosił koniec zdjęć do filmu

Szybko poszło. Dwayne Johnson poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że zakończono zdjęcia do filmu "Black Adam". 

Polecamy

Jak czytamy na jego Twitterze, "hierarchia mocy w uniwersum DC ulegnie zmianie", a sam film był jego największym wyzwaniem w karierze:

No to koniec zdjęć do "Black Adama". To była niezwykła podróż. Największe i najtrudniejsze przedsięwzięcie w mojej karierze - zarówno fizycznie, jak i mentalnie. Ale było warto. Jestem niezwykle wdzięczny naszej ekipie, aktorom i reżyserowi, Jaume'emu Collet-Serrze. Hierarchia mocy w uniwersum DC ulegnie zmianie.

Polecamy

Historia antybohatera jest dość skomplikowana. Tysiące lat temu, czarodziej Shazam wybrał na swojego czempiona Teth-Adama, zwanego Mighty Adamem. Ten z początku był bohaterem, jak Shazam/Kapitan Marvel, Billy Batson. Jednak władza korumpuje, a absolutna władza korumpuje absolutnie. Stał się Black Adamem, a Shazam wygnał go z ziemi. Teraz powrócił i próbuje odkupić swoje winy - jednak na swój sposób.

W filmie "Black Adam" wystąpią jeszcze Aldis Hodge jako Hawkman, Noah Centineo jako Atom Smasher, Quintessa Swindell jako Cyclone oraz Pierce Brosnan jako Dr. Fate. Obecnie data premiery filmu została ustalona na 29 lipca 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.