Dwayne Johnson podarował fanowi swój samochód. Zobaczcie sympatyczne wideo

29.11.2021 10:58
Dwayne Johnson podarował fanowi swój samochód. Zobaczcie sympatyczne wideo Fot. Stewart Cook/Shutterstock/Rex Features/East News

Dwayne "The Rock" Johnson to bez cienia wątpliwości jedna z ulubionych hollywoodzkich postaci w naszym społeczeństwie. Aktor i były wrestler niedawno przypomniał nam, czemu tak jest.

Dwayne Johnson podarował fanowi swój samochód

Niedawno na Netflix pojawił się film "Red Notice" z Johnsonem, Ryanem Reynoldsem i Gal Gadot w rolach głównych. Serwis przygotował jednak specjalne pokazy filmu w kinach, a na jednym z nich pojawił się sam The Rock, który przygotował dla fanów specjalną niespodziankę.

Polecamy

Jak sam mówi, chciał zrobić coś wyjątkowego dla byłego żołnierza o imieniu Oscar. Ten obecnie zawodowo jest trenerem personalnym, a oprócz tego opiekuje się swoją starszą matką, a także prowadzi grupę wsparcia dla osób, które zmagały się z przemocą domową. Jego historia zrobiła na Johnsonie spore wrażenie, więc aktor chciał mu pokazać swój podziw w spektakularny sposób. Jak czytamy na Instagramie The Rocka:

Zaprosiłem fanów na specjalny pokaz filmu "Red Notice" w kinie. Chciałem zrobić coś fajnego. Ale chciałem też zrobić coś DUŻEGO. Wręcz MASYWNEGO i niezapomnianego dla jednego fana. Pierwotnie chciałem przekazać jednemu z nich Porsche Taycan, którym jeździłem w filmie. Dlatego napisaliśmy do Porsche, ale oni się nie zgodzili. Dlatego wziąłem sprawy w swoje ręce i oddałem swojego odpicowanego, spersonalizowanego Forda F-150 Raptora jako prezent. Moją dziecinkę.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć wideo:

Film "Red Notice" opowiada historię agenta FBI (Johnson), który próbuje zapobiec kradzieży wartościowych dzieł. W wyniku wielu nieporozumień jest zmuszony do współpracy ze złodziejem (Reynolds) i próbują zatrzymać oszustkę (Gadot), planującą ukraść bezcenne artefakty z czasów Kleopatry. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.