Dwayne Johnson pokazał klip z "Black Adama". Wygląda elektryzująco

18.10.2021 10:43
Dwayne Johnson pokazał klip z "Black Adama". Wygląda elektryzująco Fot. BackGrid UK/East News

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny "zwiastun" (który zwiastunem wcale nie jest) filmu "Black Adam". Zobaczcie klip z nadchodzącej produkcji z Dwaynem Johnsonem w roli głównej. 

Black Adam - zobaczcie pierwszą zapowiedź filmu

"Hierarchia mocy w uniwersum DC zmieni się na zawsze" - w taki sposób The Rock zapowiadał od pewnego czasu swój najnowszy film "Black Adam". Początkowo mogliśmy to traktować jako marketingową zagrywkę, ale teraz wygląda na to, że gwiazdor miał rację. W sieci pojawił się bowiem klip z nowego filmu z Dwaynem Johnsonem i ten zapowiada nam nowy rodzaj antybohatera we współczesnym kinie komiksowym.

Polecamy

Jak podczas DC Fandome opowiedział sam The Rock, klip przedstawia nam początkowe sceny "Black Adama", kiedy to grupa najemników/naukowców odkrywa grobowiec tytułowego antybohatera. Wypowiadając magiczne słowo "Shazam!", budzą potężnego czarodzieja ze snu.

DC i Warner Bros. są na tyle pewni siebie, że w materiale nie widzimy nawet twarzy Johnsona - zamiast tego mamy przedsmak jego mocy i umiejętności, a te są całkiem imponujące.

Polecamy

Zobaczcie zapowiedź "Black Adama" poniżej:

W filmie oprócz Dwayne'a Johnsona pojawi się również m.in. Pierce Brosnan, który wcieli się w legendarnego Doktora Fate'a. Produkcja "Black Adam" zadebiutuje w kinach 29 lipca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.