31.03.2020 10:04

Dwayne Johnson potwierdził, że powstanie 2. część "Hobbsa i Shawa"

The Rock, podobnie jak wiele milionów osób na całym świecie, również znajduje się w domu z powodu koronawirusa. Aktor przeprowadził sesję Q&A na Instagram Live, gdzie opowiedział o swoich planach na przyszłość.

Dwayne Johnson potwierdził, że powstanie 2. część "Hobbsa i Shawa"
foto: materiały prasowe/Universal Pictures

Film "Hobbs & Shaw" z Dwaynem Johnsonem i Jasonem Stathamem nie przyniósł fortuny porównywalnej z głównymi przygodami "Szybkich i wściekłych". Jednak i tak okazał się być na tyle dużym hitem, że studio Universal dało zielone światło na produkcję kolejnej części spin-offu. Informację potwierdził sam The Rock podczas sesji "pytań i odpowiedzi" na Instagram Live.

Powstaje Hobbs & Shaw 2

Produkcja zakończyła się w taki sposób, że powstanie kontynuacji było jedynie kwestią czasu. Dwayne Johnson został zapytany o los nowych przygód Deckarda Shawa i Luke'a Hobbsa i na szczęście potwierdził, że takowe są planowane.

Foto: SplashNews.com/East News; kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney
Foto: SplashNews.com/East News; kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney
Przeczytaj także Dwayne Johnson strollował Kevina Harta publikując zdjęcie z Baby Yodą

Na razie jest jednak za wcześnie, by zdradzać jakiekolwiek szczegóły - twórcy sami nie są bowiem jeszcze pewni tego, jak produkcja będzie się prezentowała (cytat za Comic Book Movie):

"

Pracujemy obecnie nad następnym filmem, nowym "Hobbsem & Shawem" i to jest całkiem ekscytujące. Musimy teraz ogarnąć kreatywną stronę pracy i znaleźć kierunek, w którym będziemy się poruszali. "

Biorąc pod uwagę, że reżyser "Hobbs & Shaw" David Leitch ma w planach 2 lub nawet 3 filmy (nadal nie mamy oficjalnych informacji na temat "Deadpoola 3"), to raczej nie on zajmie się stworzeniem kontynuacji przygód tytułowych bohaterów. Jednak tak jak przyznał Dwayne Johnson - na razie jest nawet za wcześnie by spekulować.

Foto: Daniel Smith/Collection Christophel/East News
Foto: Daniel Smith/Collection Christophel/East News
Przeczytaj także Eiza Gonzalez powtórzy swoją rolę z "Hobbs & Shaw" w kolejnych częściach "Szybkich i wściekłych"?

Czekacie na kolejną część Hobbs & Shaw?