Dwayne Johnson wróci do wrestlingu? The Rock odpowiada na plotki dotyczące WWE

09.11.2021 13:52
Dwayne Johnson wróci do wrestlingu? The Rock odpowiada na plotki dotyczące WWE Fot. Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News

The Rock zanim kopał tyłki w Hollywood, to zdobył międzynarodową sławę jako twarz WWE, gdzie kopał tyłki w ringu. Czyżby Dwayne Johnson planował powrót do domu?

The Rock wróci do WWE?

Między fanami WWE krąży plotka o tym, że największy gwiazdor firmy Roman Reigns może stanąć przed najtrudniejszym wyzwaniem w swojej karierze - tym byłoby zmierzenie się ze swoim kuzynem, Dwayne'em "The Rockiem" Johnsonem. Reigns ma już na koncie legendy pokroju Johna Ceny, Brocka Lesnara, Edge'a, Reya Mysterio, czy Kevina Owensa. Dopisanie do tej listy The Rocka byłoby ogromnym osiągnięciem dla obecnego mistrza.

Polecamy

Johnson obecnie promuje swój film "Red Notice" z Gal Gadot i Ryanem Reynoldsem w rolach głównych, więc aktor sporo rozmawia na temat swoich potencjalnych planów na przyszłość. Comicbook.com zapytało aktora, czy chciałby powrócić do WWE:

Nie wiem, czy jestem w stanie poświęcić się na kolejną rundę po pas, bo w końcu jestem Czempionem Ludu. Ale myślę, że gdzieś na horyzoncie może się szykować poważny mecz. Musiałoby to jednak mieć sens.

Polecamy

The Rock szybko dodał, że przyjaźni się ze swoim kuzynem, bardzo go komplementując i dodając, że coś może być na rzeczy:

Roman to ktoś, z kim jestem bardzo blisko i często o tym rozmawiamy. Za każdym razem mu powtarzam, żeby nadal robił swoją robotę i doskonalił swoje umiejętności. Moim zdaniem bardzo poprawił się na mikrofonie, ma lepszą gadkę z fanami, bo umiejętności w ringu zawsze miał dobre. To jest trochę jak w każdym innym sporcie - jest mnóstwo osób, które strzelają bramki, czy zdobywają przyłożenia. Ale jest niewielka grupa, która dosłownie zmienia sport. I kimś takim jest teraz Roman. Jestem z niego bardzo dumny, tak samo jak z pozostałych kuzynów. Dlatego myślę, że coś ciekawego się niedługo wydarzy. 

"Red Notice" zadebiutuje na Netflix 12 listopada 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.