Dwayne Johnson zdradził datę premiery "Black Adama". Pierce Brosnan w obsadzie

30.03.2021 11:59
Dwayne Johnson zdradził datę premiery "Black Adama". Pierce Brosnan w obsadzie Fot. JRP / WENN/agestock/East News

Niedawno Dwayne Johnson ruszył z promowaniem swojego nadchodzącego superbohaterskiego spektaklu pt. "Black Adam". Aktor podzielił się zdjęciem scenariusza, zdradził datę rozpoczęcia zdjęć, a teraz także wyjawił, kiedy produkcja ma zadebiutować w kinach.

Black Adam - poznaliśmy datę premiery filmu. Pierce Brosnan w obsadzie

Zaledwie kilka dni po tym, gdy Dwayne Johnson zdradził datę rozpoczęcia zdjęć do filmu "Black Adam" i wyjaśnił, że cytat z utworu "Man in Black" Johnny'ego Casha jest motywem przewodnim całej produkcji, aktor podzielił się datą premiery nadchodzącego dzieła. 

Polecamy

Tak jak większość rzeczy w swoim życiu, również i ogłoszenie daty premiery "Black Adama" Dwayne Johnson zrobił z przytupem - billboardy na Times Square zostały przejęte przez DC i spółkę, a na nich wyświetlono krótką wizualizację logotypu produkcji, jej tytuł oraz wspomnianą datę premiery. Ta ma się odbyć już 29 lipca 2022 roku, czyli zaledwie kilka tygodni po debiucie "The Batman" z Robertem Pattinsonem w roli głównej.

Wygląda więc na to, że przyszłe wakacje będą stały pod znakiem filmów superbohaterskich od DC Comics. Poniżej możecie zobaczyć oficjalną zapowiedź od Dwayne'a Johnsona:

Polecamy

Zaledwie kilka godzin przed przejęciem billboardów, Deadline poinformował, że do obsady "Black Adam" dołączył sam Pierce Brosnan. Były Agent 007 wcieli się w najpotężniejszego czarodzieja z uniwersum DC, Doktora Fate'a. Bohater często współpracował z Ligą Sprawiedliwości i pełnił rolę przypominającą Doktora Strange'a w Marvelu (dla którego zresztą był inspiracją - Fate zadebiutował bowiem 23 lata przed Strange'em).

Nie od dziś wiemy, że film skupi się głównie na przygodach Black Adama, ale jednocześnie przedstawi nam okoliczności powstania Justice Society of America - w końcu na ekranie pojawią się bowiem m.in. Hawkman, Cyclone, czy wspomniany Doktor Fate. Strzelamy więc, że konstrukcja produkcji będzie zbliżona do np. "Birds of Prey", który tak naprawdę był filmem o Harley Quinn i przyjaciółkach, a nie o tytułowej drużynie.

Na razie można mieć jedynie nadzieję, że "Black Adam" będzie dobrym filmem, który w przyszłości zaowocuje spotkaniem Dwayne'a Johnsona, Zachary'ego Levi'a i Henry'ego Cavilla na ekranie w ramach jatki "Superman i Shazam vs. Black Adam".  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.