Dwayne "The Rock" Johnson zaprezentował nową postać ze spin-offu "Szybkich i wściekłych"

Sergiusz Kurczuk
30.10.2018 14:05
Dwayne "The Rock" Johnson zaprezentował nową postać ze spin-offu "Szybkich i wściekłych" Fot. kadr z filmu Hobbs and Shaw

Gwiazdor "Szybkich i wściekłych" zaprezentował bohaterkę, w którą Vanessa Kirby wcieli się w filmie "Hobbs and Shaw".

Fani "Szybkich i wściekłych" już zacierają ręce na pierwszy spin-off serii. Obecnie w Wielkiej Brytanii trwają zdjęcia do filmu "Hobbs and Shaw". Z tego powodu Dwayne "The Rock" Johnson zaprezentował zdjęcie z planu, na którym pozuje wraz z Vanessą Kirby. Aktorka wcieli się w zupełnie nową postać z uniwersum "Szybkich i wściekłych". Kim jest nowa bohaterka?

"Hobbs and Shaw" - kogo zagra Vannessa Kirby w spin-offie "Szybkich i wściekłych"?

Gwiazdor słynnej serii filmów akcji zamieścił na swoim Instagramie post, zza kulis planu zdjęciowego powstającego spin-offu. Nie jest jednak sam. U jego boku stoi Vanessa Kirby. Aktorka znana z serialu "The Crown" i filmu "Mission: Impossible - Fallout" dołączyła do świata stworzonego przez Roba Cohena przed 17 laty jako siostra postaci granej przez Jasona Stathama. Johnson oprócz zdjęcia opisał, kim dokładnie będzie bohaterka grana przez Kirby.

Dwayne "The Rock" Johnson Fot. foto: print screen z Dwayne "The Rock" Johnson/Instagram

Budujemy serię "Szybcy i wściekli" krok po kroku. W naszym spin-offie "Hobbs and Shaw" poznałem nową miłą przyjaciółkę. Poznajcie Hattie Shaw, graną przez moją sąsiadkę Vanessę Kirby. Hattie kocha śledzić/długie spacery po plaży, być twardzielką z MI6, pić tequilę z Hobbsem. I nie koniecznie w tej kolejności. Hattie okazuje się być również siostrą Deckarda Shawa, którego gra Jason Statham. Denerwuje go, że jego siostra buja się z Hobbsem. Jego ból, sprawia mi wiele radości. Ale bardziej uszczęśliwia mnie powitanie w naszym filmie tak szalenie utalentowanej aktorki i spoko laski. Między nami jest moc. Budujemy naszą serię krok po kroku.

"Hobbs and Shaw"  - kiedy premiera?

Film w reżyserii Davida Leitcha ma w obsadzie nie tylko Johnsona, Stathama i Kirby, ale również Idrisa Elbę. Na razie wciąż trwają zdjęcia, które rozpoczęto we wrześniu 2018 roku w Londynie. W związku z tym, na film będzie trzeba jeszcze poczekać. Twórcy zapowiedzieli, że "Hobbs and Shaw" trafi do kin 2 sierpnia 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.