Dwayne "The Rock" Johnson trolluje Kevina Harta, który wraca do zdrowia po wypadku samochodowym
24.10.2019 10:10
Dwayne "The Rock" Johnson trolluje Kevina Harta, który wraca do zdrowia po wypadku samochodowym Fot. . face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Kevin Hart powoli wraca do zdrowia po wypadku samochodowym. W tym czasie może liczyć na swoich przyjaciół, którzy chętnie mu pomagają i go wspierają. 

Kevin Hart wraca do zdrowia po poważnym wypadku samochodowym. Jednak jego koledze z planu, Dwayne'owi Johnsonowi humor nie przestaje dopisywać. "The Rock" opublikował nagranie wideo, na którym wchodzi na siłownie m.in. ze spakowaną lalką Maui z filmu Disney "Moana". 

Dwayne ‘The Rock’ Johnson trolluje Kevina Harta po wypadku samochodowym

Na początku nagrania aktor wchodzi na siłownie i nagrywa to, co wyjmuje z torby. Aktor uprzedza, że w jego ekwipunku znajdują się rzeczy, które wrzucają mu jego dzieci i żona. "The Rock" wyciąga zabawki, wyciąga również rysunek, który wrzuciła mu jego druga połówka, a także buteleczkę tequili, której postanawia się napić przed ciężkim treningiem. Kiedy aktor wyciąga figurkę ze swoją podobizną mówi wówczas, że to specjalny prezent dla jego kolegi, Kevina Harta: 

Cóż, sam to spakowałem, nie dostałem tego od moich dzieci. Idę zobaczyć się z moim najlepszym przyjacielem, Kevinem Hartem i lubię mu przynosić zabawki, którymi może się bawić. Lubi moją lalkę "Rocka", bo możemy się nią bawić: "Hej, moja lalka przeciwko twojej lalce". [Kevin Hart] wraca do zdrowia - ma się świetnie i nie może się doczekać powrotu, ale... zawszę muszę dbać o swojego syna. 

We wrześniu 2019 roku Kevin Hart miał poważny wypadek. Komik jechał swoim samochodem z pasażerem i kierowcą, gdy ten stracił panowanie nad autem. Hart kupił sobie Plymouth Barracuda z 1970 rok z okazji 40. urodzin w lipcu tego roku. Samochód wypadł z drogi i wpadł do wału przeciwpowodziowego. Pasażerowi nic się nie stało. Hartowi udało się wydostać z auta i pójść do swojego domu. 

Zobacz także: Kevin Hart miał poważny wypadek. Aktor ma problemy z kręgosłupem 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.