Dwójka dzieci chciała wejść na pokaz „Black Panther” przebrana za dorosłego w płaszczu. Akcja jak z bajki

Kamil Kacperski
20.02.2018 15:40
Dwójka dzieci chciała wejść na pokaz „Black Panther” przebrana za dorosłego w płaszczu. Akcja jak z bajki Fot. materiały prasowe/ Twitter.com/SteveLikesCups

Dwójka bardzo kreatywnych dzieci chciała dostać się po kosztach na pokaz nowego filmu o marvelowskim superbohaterze.

„Black Panther” święci ogromne triumfy na całym świecie - bije rekordy popularności, zdobywa również bardzo wysokie oceny od krytyków filmowych. Niektórzy nazywają go nawet filmem, który zmienia społeczeństwo. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że tak wiele osób za wszelką cenę chce się dostać na pokaz tej produkcji.

To dało pole do popisu bardziej kreatywnym członkom publiki. Wśród nich znalazł się nastolatek o pseudonimie Pillsbury, który postanowił wraz ze swoim kolegą spróbować doskonale wszystkim znanego triku z bajek - usiąść na barkach swojego kolegi, przebierając się za dorosłego w trenczowym płaszczu. Panowie nazwali tę kombinacje „specjałem dwa za jeden”:

Spróbowaliśmy dostać specjał dwa za jeden przy okazji „Black Panthera”. Szefowi kina to się raczej nie spodobało.

Dzieciaki w płaszczu udawały dorosłego, by zapłacić tylko za jeden bilet na „Black Panther”

Pillsbury udostępnił na swoim Twitterze jeszcze jedno zdjęcie, na którym nieco lepiej widać sprytnych delikwentów:

Trzeba chłopakom przyznać  samozaparcia. Noszenie swojego kolegi na barana nigdy nie jest przyjemną, ani prostą czynnością. Nagrodzono ich za ten proceder prawie dziesięcioma milionami wyświetleń wideo na Twitterze, ale niestety zarząd kina nie dał się nabrać na śmieszkowanie młodocianych żartownisiów i kazał im zapłacić za dwa bilety.

Sam pomysł udawania w taki sposób dorosłych nie jest nowy - użyty został już w wielu filmach, a jego historia trwa już kilka dobrych dekad. Jednym z ciekawszych przykładów użycia takiego sposobu, jest współpraca krasnoludków z bajki o Królewnie Śnieżce, czy rola dzieciaków w serialu „Bojack Horseman”, które przebierały się za dorosłego o imieniu Vincent Adultman:

Nie wydaje się jednak, żeby bilet w te, czy we wte miał zaszkodzić wynikom kasowym „Black Panther”, więc trochę szkoda, że chłopcy nie otrzymali swojego happy endu. Może innym razem.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.