Dzieciaki z filmu "To: Rozdział 2" chcą za 25 lat stworzyć remake produkcji

10.09.2019 10:47
Dzieciaki z filmu "To: Rozdział 2" chcą za 25 lat stworzyć remake produkcji Fot. Brooke Palmer/Photoshot/East News

Oczywiście wówczas dorośli aktorzy wcieliliby się w tych samych bohaterów, co w 2017 roku, tylko w wersji "większej". Trzeba przyznać, że jest to całkiem interesująca idea.

Na ciekawy pomysł wpadły dzieciaki grające główne role w filmie "To" i "To: Rozdział 2". Wymyśliły bowiem, że za 25 lat nakręcą kolejny remake produkcji na podstawie dzieła Stephena Kinga, ale tym razem to one zagrają dorosłe wersje swoich postaci. Wszystko zgadzałoby się z zasadami uniwersum - Pennywise pojawia się bowiem na świecie co 27 lat, a właśnie za 25 lat będziemy świętowali premierę "Tego", który pojawił się w kinach w 2017 roku.

To 2 - dzieciaki chcą zrobić za 25 lat remake

Sophia Lillis, Finn Wolfhard, Jaeden Lieberher, Jack Dylan Grazer, Jeremy Ray Taylor, Wyatt Oleff, Nicholas Hamilton i Chosen Jacobs pojawiają się w "To: Rozdział 2" jako dzieciaki we flashbackach, grając te same role co 2 lata wcześniej. Większość obsady jest zdecydowana na to, by za 25 lat ponownie wcielić się w swoich bohaterów, tylko tym razem w wersji dorosłej. W wywiadzie z Cinemablend głos na ten temat zapytano Jacobsa, Wolfharda i Oleffa. Głos na ten temat zabrał gwiazdor "Stranger Things":

Bardzo chciałbym to zrealizować. Każdy pretekst na to, by znów z nimi popracować byłby świetny.

Przeczytaj także

Jacobs zażartował chwilę później, że powinni założyć swego rodzaju trupę aktorską i pracować nad każdym projektem w tej samej grupie. Jako przykład takiej inicjatywy pokazał twórczość Tarantino - reżyser często używa bowiem tych samych aktorów w swoich produkcjach.

Podobnego zdania byli Taylor, Martell, Grazer oraz Lillis. Grazer (znany również z "Shazama!") zażartował, że wiele zależy od tego, w jakiej kondycji będzie jego kariera. Ale chwilę później podzielił opinię swoich kolegów i koleżanek. Stwierdził, że musiałby się zgodzić, bo to właśnie "To" sprawiło, że jest teraz aktorem. 

Na remake "Tego" będziemy musieli poczekać jeszcze 25 lat, ale na szczęście już możecie pójść na "To: Rozdział 2" do kin. Produkcja zadebiutowała 6 września 2019 roku.

Zobacz także: "To: Rozdział 2" - twórcy horroru o "manipulacjach i perwersjach" Pennywise'a

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.