24.08.2018 10:51

Dziecko chore na raka mózgu przed śmiercią chce się dowiedzieć, co się wydarzy w „Avengers 4”

Brytyjska organizacja My Shining Star Children's Cancer Charity poprosiła na Twitterze, aby pomóc spełnić marzenia nastoletniej Keiry, która bardzo chciałaby się dowiedzieć jak skończy się „Avengers 4”.

Avengers
foto: materiały prasowe

Keira to kilkunastoletnia dziewczyna z Wielkiej Brytanii, która 4,5 roku temu zachorowała na raka mózgu. Obecnie lekarze dają jej od 3 do 6 miesięcy życia. Nastolatka dołączyła do My Shining Star Children's Cancer Charity, organizacji zajmującej się pomocą finansową dla rodzin opiekujących się dziećmi chorymi na nowotwory.

My Shining Star opublikowało na swoim Twitterze post, w którym pokrótce przybliżyło sytuację Keiry i poprosiło o pomoc użytkowników tej platformy. Marzeniem dziewczyny jest dowiedzenie się przed śmiercią o tym, w jaki sposób zakończy się nadchodzący film o Avengerach:

"

Keirze pozostało tylko od 3 do 6 miesięcy życia po 4,5 letniej walce z rakiem mózgu. Jej ostatnim życzeniem jest dowiedzenie się, co się stanie w następnym filmie „Infinity War”. Rodzina próbowała już wszystkiego!

Przekażcie tę wiadomość dalej, proszę. Pomóżcie spełnić marzenie Keiry. "

Avengers i działania charytatywne

Obsada i twórcy filmów MCU często biorą udział w różnych kampaniach charytatywnych. Samo Marvel Studios rozpoczęło inicjatywę „Hero Acts”, dzięki której dzieciaki leżące w szpitalach mają możliwość poznać swoich ulubionych herosów w rzeczywistości. Dlatego z odpowiednią ilością wsparcia ze strony fanów jesteśmy pewni, że bracia Russo i spółka spełniliby marzenie Keiry i zdradzili jej fabułę filmu albo nawet pokazali niedokończoną wersję „Avengers 4”.

My na film będziemy musieli jeszcze trochę poczekać - „Avengers 4” trafią do kin pod koniec kwietnia 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: News Avengers 4