17.01.2020 11:56

Dziennikarka przeprosiła za naśmiewanie się z blizny Joaquina Phoenixa

Phoenix jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Tak duża popularność wiąże się również z negatywnymi reakcjami na swoją osobę. 

Joaquin Phoenix
foto: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Aktor mógł się o tym przekonać, kiedy gwiazda amerykańskiej telewizji dziennej, Wendy Williams zaczęła się naśmiewać z jego blizny spowodowanej lekkim rozszczepieniem wargi. Gospodyni programu rozrywkowego "Wendy" przyznała, że według niej Phoenix jest przystojny, zwłaszcza gdy się ogoli i widać jego bliznę. Następnie "zaprezentowała" w niezbyt smaczny sposób to, jak według niej wyglądają usta po rozszczepie wargi.

Dziennikarka naśmiewała się z Joaquina Phoenixa

Poniżej możecie zobaczyć fragmenty oryginalnego programu, wraz z tweetem, w którym przeprosiła wszystkie osoby cierpiące na rozszczep wargi:

Joker
Joker
Przeczytaj także Gwiazdor "Jokera" aresztowany. Za co policja zatrzymała Joaquina Phoenixa?

W sprawie głos zabrała m.in. Cher, która była oburzona całą sytuacją i przyznała, że przeprosiny Williams nie są równoważne z jej komentarzami i zachowaniem:

Williams obiecała, że wpłaci donację na rzecz fundacji pomagającym ludziom z rozszczepami, a także zachęciła swoich widzów do zrobienia tego samego:

"

Chcę przeprosić osoby z rozszczepem i w honorze Beau (syn znanego futbolisty, który urodził się z rozszczepieniem wargi) planujemy przeznaczyć pieniądze na Operation Smile i AmerCleft Palate. Zachęcamy naszych widzów, by dowiedzieli się więcej i wspierali osoby z rozszczepami. "

Joaquin Phoenix nie skomentował tej sprawy. Teraz jest prawdopodobnie bardziej zajęty przygotowywaniem przemowy, gdy w lutym 2020 roku (najprawdopodobniej) odbierze Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w "Jokerze". 

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock
Przeczytaj także Oscary 2020 - poznaliśmy nominacje do nagród Akademii