"Dziewczyny z Dubaju'' dostępne online. Gdzie obejrzycie najpopularniejszy polski film 2021 roku?

29.04.2022 12:28
Dziewczyny z Dubaju Fot. materiały prasowe Kino Świat

Film Marii Sadowskiej ''Dziewczyny z Dubaju" już możecie obejrzeć online. Skusicie się?

Chociaż wiele osób krytykuje film ''Dziewczyny z Dubaju" to produkcja jest najchętniej oglądaną polską produkcją w 2021. Jeżeli jeszcze nie widzieliście filmu i jakimś cudem chcecie to nadrobić, to już od 29 kwietnia 2022 tytuł będzie dostępny online. Gdzie obejrzycie ten film?

Polecamy

"Dziewczyny z Dubaju'' dostępne online. Gdzie obejrzycie najpopularniejszy polski film 2021 roku?

Najpopularniejszy polski film, który w 2021 r. jako jedyny przyciągnął do kin ponad milion widzów teraz będzie dostępny online. 29 kwietnia 2022 ''Dziewczyny z Dubaju'' pojawiły się na Canale +.

Produkcja pokazuje historie młodych Polek, celebrytek i modelek wyjeżdżających do zagranicznych kurortów w celu zarabiania na zapewnianiu rozrywki i towarzystwa bogatym mężczyznom.  Młoda, abitna Emi od lat marzy o karierze w wielkim świecie. Dlatego gdy tylko nadarzyła się okazja, bez wahania decyduje się zostać ekskluzywną escort girl. Wkrótce to właśnie ona, na zaproszenie arabskich szejków, zaczyna rekrutować Polki – celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, luksusowy świat szybko ujawnia swoją ciemną stronę.

Film inspirowany był wydarzeniami opisanymi w książce Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju''. Producentką została Dorota ''Doda" Rabczewska, zaś za reżyserię odpowiedzialna jest Maria Sadowska. W obsadzie znaleźli się m. in.: Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk oraz Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibakówna i Józef Pawłowski oraz Giulio Berutti.

Polecamy

W premierowy weekend produkcja przeciągnęła prawie 280 000 widzów, co było najlepszym kinowym otwarciem roku. Przez sześć tygodni ''Dziewczyny z Dubaju'' utrzymywały się w czołówce Box Office - w tym cztery na pierwszym miejscu – by ostatecznie, po nieco ponad miesiącu emisji, zamknąć rok z wynikiem ponad miliona widzów. Tym samym właśnie ''Dziewczyny z Dubaju" zostały najpopularniejszą polską produkcją 2021 r. oraz trzecim najchętniej oglądanym filmem, ustępując miejsca jedynie wyczekiwanej najnowszej części przygód Jamesa Bonda ''Nie czas umierać'' oraz ''Diunie''.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.