03.11.2017 15:30

Eddie Murphy jako T'Challa w zwiastunie „Black Panther”

Internet po raz kolejny nie zawodzi. Pewien ktoś miał pomysł, żeby połączyć nowy trailer marvelowskiej superprodukcji z „Księciem w Nowym Jorku”. Idealny pomysł na dobre spędzenie kilku minut. 

Eddie Murphy jako T'Challa w zwiastunie „Black Panther”
foto: kadr z wideo

Jest wiele czynników łączących postaci grane przez Chadwicka Bosemana i Eddiego Murphy'ego. Oprócz koloru skóry, obywaj panowie byli z rodzin królewskich – T'Challa jest królem Wakandy, natomiast książę Akeem był synem króla Zamundy. Oprócz tego obydwaj mają dar do wykonywania akrobacji. 

O dziwo, całość wychodzi całkiem sprawnie, a montaż scen „Księcia w Nowym Jorku” ze zwiastunem „Czarnej Pantery” tworzy momentami komiczny efekt. Sprawdźcie produkcje stworzoną przez kanał Funny Or Die:

Komediowy klasyk z Murphym w roli głównej był bardzo dobrze przyjęty przez publiczność oraz krytyków, a sam film był nominowany do dwóch Oscarów. Natomiast „Black Panther” dopiero czeka na swoją premierę, która odbędzie się 16 lutego 2018 roku. Wnioskując po pierwszych zwiastunach, film będzie raczej pozytywnie odebrany zarówno przez fanów postaci, jak i recenzentów. Chyba, że oceniana będzie wersja z polskim dubbingiem, który skutecznie obniża jakość jakiegokolwiek filmu.

Jednak czy nowy film z Kinowego Uniwersum Marvela zdoła dorównać najlepiej ocenianemu do tej pory „Thorowi: Ragnarokowi”? Czas pokaże. 

Kamil Kacperski
Tagi: Black Panther