Eddie Murphy ponownie jako „Książę w Nowym Jorku”?

Robert Skowronski
20.03.2017 13:54
Eddie Murphy ponownie jako „Książę w Nowym Jorku”? Fot. kadr z filmu

Obraz z 1988 roku o afrykańskim księciu wyruszającym do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu miłości doczeka się kontynuacji? Tak zasugerował sam Eddie Murphy.

Aktor nie może się pochwalić zbyt wieloma sukcesami w kinie na przestrzeni kilku ostatnich lat. Między 2012 a 2016 rokiem odnotował nawet zastój w prezentowaniu się na ekranie. Wielkim comebackiem mógłby się okazać „Książę w Nowym Jorku 2”.

Wiadomością o realizacji tego filmu Eddie Muprhy pochwalił się przypadkowo na Twitterze, nie będąc nawet świadomym posiadania tam konta. Całość uwieczniła jednak jego... córka Bria:

Tweet został usunięty, podobnie jak samo konto Eddiego Murphe'ego. Istnieją spekulacje, że zostało ono zhackowane, jednak post córki aktora raczej wyklucza taką możliwość. Zresztą najnowsze doniesienia mówią o tym, że Murphy faktycznie pracuje nad „Księciem w Nowym Jorku 2”, którego ma być scenarzystą.

Na opublikowanym zdjęciu widać Vanessę Bell Calloway, która w oryginale wcieliła się w księżniczkę Imani Izzi. Aktorka wyznała, że z chęcią wzięłaby udział przy powstawaniu sequelu:

Zastanawiam się czy Eddiego zhackowano. Jest on osobą strzegącą swojej prywatności, więc możliwe, że ta wiadomość nie wyszła od niego i dlatego została usunięta, bo jest po prostu nieprawdziwa. To tylko takie moje gdybanie. Nie jestem pewna czy tak było. Nie rozmawiałam z Eddiem od lat, ale mam nadzieję, że okaże się to jednak prawdą. To byłaby świetna kontynuacja.

Eddie Murphy jest przede wszystkim znany jako aktor, ale ma też na koncie kilka scenariuszy swojego autorstwa. Napisał teksty „Gliniarza z Beverly Hills II”, „Nocy Harlemu” czy właśnie „Księcia w Nowym Jorku”.

Pierwsza część filmu z 1988 opowiada o afrykańskim księciu Akeemie mającym się ożenić. Rodzice znaleźli mu godną partnerkę, która jest w stanie wykonać każde jego polecenie. Bohater chce jednak sam zadecydować o wyborze partnerki. Wraz ze swym przyjacielem wyruszają do Nowego Jorku, w poszukiwaniu odpowiedniej kobiety.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.