Eiza Gonzalez powtórzy swoją rolę z "Hobbs & Shaw" w kolejnych częściach "Szybkich i wściekłych"?

19.03.2020 17:55
Eiza Gonzalez powtórzy swoją rolę z "Hobbs & Shaw" w kolejnych częściach "Szybkich i wściekłych"? Fot. Daniel Smith/Collection Christophel/East News

Meksykańska aktorka opowiedziała o swoim udziale w filmie "Hobbs & Shaw" i ewentualnym występie w kolejnych częściach szybkiej i wściekłej serii.

Eiza Gonzalez wystąpiła w spin-offie "Szybkich i wściekłych", gdzie wcieliła się w rolę Madam M. Czy jest szansa, by aktorka powróciła w kolejnych odsłonach serii? Gonzalez skomentowała tę kwestię.

Eiza Gonzalez pojawi się w kolejnych częściach "Szybkich i wściekłych"?

Choć meksykańska aktorka widniała na ekranie przez zaledwie kilka minut, dość mocno zapadła widzom w pamięć. Madam M zbudziła ciekawość, nic zatem dziwnego, że fani "Szybkich i wściekłych" zastanawiają się, czy jeszcze kiedyś ją ujrzą. Eiza Gonzalez odniosła się do tych przypuszczeń sugerując, że taka opcja jak najbardziej istnieje.

Przeczytaj także

Meksykanka opowiedziała w jednym z wywiadów o tym, jak uzyskała angaż do filmu "Hobbs & Shaw" oraz o swoich relacjach z członkami ekipy. Przyznała wówczas, że zarówno producenci, jak i inny aktorzy (w tym Dwayne Johnson) bardzo chcieli ją zaangażować w serię, niezależnie od tego, w którym filmie.

Wszyscy powtarzali: "Chcemy po prostu żeby się pojawiła i poszerzyła ten świat. Niezależnie od tego, czy ma być to "Hobbs & Shaw", "Szybcy i wściekli", czy coś innego". 

Przeczytaj także

Aktorka zasugerowała przy tym, że istnieje możliwość jej powrotu w kolejnych odsłonach "Szybkich i wściekłych". Najnowsza część miała zadebiutować już w maju tego roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, premierę przeniesiono na kwiecień 2021 roku. 

Zobacz też: Paul Walker z zaświatów wpływa na "Szybkich i wściekłych". Absurdalne wyznanie gwiazdora serii 

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.