Elisabeth Moss zagra u boku Michaela Fassbendera w filmie Taiki Waititiego

11.10.2019 14:08
Elisabeth Moss zagra u boku Michaela Fassbendera w filmie Taiki Waititiego Fot. Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Gwiazda "Opowieści podręcznej" wystąpi w filmie Taiki Waititiego. O czym opowie produkcja?

Elisabeth Moss dołączyła do obsady nowego filmu Taiki Waititiego. Gwiazda "Opowieści podręcznej" zagra u boku Michaela Fassbendera. Co wiemy o produkcji?

Elisabeth Moss u boku Michaela Fassbendera w filmie Taiki Waititiego

Najnowszy film Taiki Waititiego opowie historię, którą przedstawili Mike Brett i Steve Jamison w dokumencie "Next Goal Wins". Jest to opowieść o holenderskim trenerze Thomasie Rongenie, który usiłuje przekształcić członków amatorskiej samoańskiej drużyny piłkarskiej w prawdziwych profesjonalistów. Pod jego wodzą, drużyna odnotowała pierwsze zwycięstwo w historii i awansowała na 173 miejsce w rankingu FIFA. Szczegóły związane z postacią, w którą wcieli się Moss nie są na obecną chwilę znane.

Przeczytaj także

Taika Waititi odpowie zarówno za reżyserię filmu, jak i scenariusz. Obraz powstanie dla studia Fox Searchlight, produkcją zajmie się zaś firma Imaginarium Productions, należąca do Andy'ego Serkisa. Prace nad filmem wystartują 18 października tego roku.

Zobacz też: "Birds of Prey" - Ewan McGregor twierdzi, że film będzie feministyczny i celujący w mizoginów

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.