27.11.2019 14:04

Emilia Clarke jako Elsa na fanowskim plakacie aktorskiej wersji "Krainy Lodu". Jak się prezentuje?

Gdyby wytwórnia Disney zdecydowała się na aktorską wersję "Krainy Lodu", któż lepiej pasowałby do roli Elsy niż srebrnowłosa Khaleesi?

Foto: kadr z serialu "Gra o tron"/ HBO
Foto: kadr z serialu "Gra o tron"/ HBO

W ostatnich latach zapanowała moda na tworzenie aktorskich wersji popularnych bajek. Za nami już między innymi "Piękna i Bestia", "Kopciuszek" i "Aladyn", a już wkrótce ukażą się "Mulan" i kontrowersyjna "Mała Syrenka". Na wypadek, gdyby Disney zdecydował się również na aktorską "Krainę Lodu", jeden z internautów ma idealną kandydatkę do roli Elsy.

Emilia Clarke jako Elsa na fanowskim plakacie "Krainy Lodu"

Choć Emilia Clarke wystąpiła w tak popularnych markach jak "Terminator" i "Gwiezdne wojny", jej zdecydowanie najsłynniejszą rolą jest Daenerys Targaryen w "Grze o tron". Serialową Matkę Smoków charakteryzują piękne włosy koloru srebra. Nic zatem dziwnego, że internauta o pseudonimie carlosgzz03 to właśnie ją widzi w roli Elsy w aktorskiej wersji "Krainy Lodu". Efektem jego rozważań jest poniższy plakat, który trzeba przyznać - prezentuje się imponująco.

Co sądzisz o Emilii Clarke w roli Elsy?

Sequel "Krainy Lodu" zadebiutował kilka dni temu i z miejsca zawładnął kinami na całym świecie. Pojawiły się również pogłoski o ewentualnej części trzeciej. Czy doczekamy się kiedyś pełnometrażowej aktorskiej wersji jednej z najpopularniejszych bajek ostatnich lat? Bardzo możliwe, ale raczej nie w najbliższym czasie. Swój aktorski epizod Elsa i Anna mają już jednak za sobą. Siostry pojawiły się bowiem w jednym z sezonów serialu "Once Upon a Time", gdzie wcieliły się w nie kolejno Georgina Haig i Elizabeth Lail.

Foto: kadr z serialu "Once Upon a Time"/ ABC Studios

Zobacz też: "Kraina Lodu 2", reż. Jennifer Lee, Chris Buck [RECENZJA]

Emilię Clarke będziemy mieli okazję podziwiać w nowej roli już w ten piątek, 29 listopada 2019 roku. Brytyjka wystąpiła bowiem u boku Emmy Thompson w świątecznej komedii "Last Christmas".

Zobacz też: Jason Momoa zainspirował Emilię Clarke do walki ze scenami rozbieranymi w "Grze o tron"

Tagi: News Seriale Gra o tron Kraina lodu bajki Disney Emilia Clarke Daenerys Targaryen