Emilia Clarke jako elf w pierwszym zwiastunie komedii romantycznej "Last Christmas"
14.08.2019 11:08
Emilia Clarke jako elf w pierwszym zwiastunie komedii romantycznej "Last Christmas" Fot. materiały prasowe Universal Pictures

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun świątecznej komedii zatytułowanej "Last Christmas". O czym opowie film z Emilią Clarke w roli głównej?

Studio Universal Pictures udostępniło pierwszą zapowiedź świątecznej komedii romantycznej "Last Christmas". Kim jest bohaterka, w którą wciela się Emilia Clarke

"Last Christmas" - zwiastun świątecznej komedii z Emilią Clarke

Zwiastun filmu "Last Christmas" prezentuje się następująco:

"Last Christmas" - fabuła

Film przedstawia losy młodej kobiety imieniem Kate, która pomimo swojego wieku wciąż zachowuje się, jak zbuntowana i humorzasta nastolatka. Zatrudnia się jako elf w londyńskim sklepie ze świątecznymi gadżetami, gdzie poznaje niejakiego Toma. Mimo, że poważny mężczyzna stanowi jej kompletne przeciwieństwo, rodzi się między nimi uczucie. Film inspirowany był twórczością zespołu Wham! i jego świątecznego hitu "Last Christmas".

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Last Christmas" Fot. Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Last Christmas"

"Last Christmas" - obsada

W roli głównej wystąpiła, znana głównie z roli Daenerys Targaryen w "Grze o tron", brytyjska aktorka Emilia Clarke. W rolę Toma wcielił się Henry Golding. Oprócz nich na ekranie pojawią się również między innymi Emma Thompson i Michelle Yeoh.

Przeczytaj także

"Last Christmas" - premiera i twórcy

Reżyserem filmu jest Paul Feig, twórca filmów takich jak "Zwyczajna przysługa", "Ghostbusters. Pogromcy duchów" i "Agentka". Scenariusz napisała Emma Thompson. Premiera filmu "Last Christmas" została zaplanowana na 8 listopada 2019 roku.

Zobacz też: 25 najlepszych komedii romantycznych w historii

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.