Emilia Clarke pokazała Chewbaccę na planie „Hana Solo”

Sergiusz Kurczuk
31.07.2017 13:45
Emilia Clarke pokazała Chewbaccę na planie „Hana Solo”

Emilia Clarke postanowiła podzielić się ze swoimi fanami krótkim nagraniem z planu zdjęciowego do nadchodzącego filmu o Hanie Solo. Wideo pokazuje, jak będzie wyglądał Chewbacca.

Polskie youtuberki pokazują fanom sowy, a zagraniczne gwiazdy Chewabccę! A przynajmniej jedna z nich, Emilia Clarke. Brytyjska aktorka znana głównie z roli Daenerys Targaryen w serialu „Gra o tron”, postanowiła podziękować swoim wiernym fanom, którzy śledzą ją na Instagramie. Clarke wystąpi w ciągle niezatytułowanym filmie o młodości Hana Solo z Aldenem Ehrenreichem w roli głównej. Aktorka zdobyła 10 milionów followersów i z tej okazji nagrała krótkie wideo na Instagramie z Chewbaccą w roli głównej. W Wookiego wcielił się Joonas Suotamo.

Na nagraniu widzimy, jak Clarke informuje Chewiego o swoim sukcesie na portalu społecznościowym. Uradowany kudłacz okazuje nieskrywaną radość i na koniec rzuca się z uściskami w kierunku obiektywu, co spotka się z niezbyt przyjaznym przyjęciem ze strony aktorki. Oprócz śmiesznego wideo pojawił się też wpis zadedykowany wszystkim fanom artystki.

Pewien Chewbacca (i pewna Emilia Clarke) chcieli podziękować każdemu z 10 milionów niesamowitym spełniaczom snów za obserwowanie mnie! Tak. Ci przystojniacy od „Gwiezdnych Wojen” się zgodzili i ta futrzana kula radości mogła podziękować wam osobiście. Joonasie Suotamo, dla mnie jesteś czymś więcej niż tylko słodkim noskiem i kłębkiem włosów.

Na koniec Clarke umieściła hasztag #allhailthewookieofourdreams. To już kolejny kontrolowany „przeciek” z planu „Hana Solo”. Do tej pory fani „Gwiezdnych Wojen” musieli snuć domysły, bo reżyser Rob Howard nie zbyt chętnie zdradzał szczegóły produkcji. Na szczęście się opamiętał i zaczął wrzucać na swoje profile społecznościowe zdjęcia z planu. Do tej pory pokazał między innymi, jak będzie wyglądał Chewbacca oraz zdradził wygląd młodego Lando Carlissiana. Premiera filmu o Hanie Solo zapowiedziana jest na koniec maja 2018 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.