31.07.2017 13:45

Emilia Clarke pokazała Chewbaccę na planie „Hana Solo”

Emilia Clarke postanowiła podzielić się ze swoimi fanami krótkim nagraniem z planu zdjęciowego do nadchodzącego filmu o Hanie Solo. Wideo pokazuje, jak będzie wyglądał Chewbacca.

Emilia Clarke pokazała Chewbaccę na planie „Hana Solo”

Polskie youtuberki pokazują fanom sowy, a zagraniczne gwiazdy Chewabccę! A przynajmniej jedna z nich, Emilia Clarke. Brytyjska aktorka znana głównie z roli Daenerys Targaryen w serialu „Gra o tron”, postanowiła podziękować swoim wiernym fanom, którzy śledzą ją na Instagramie. Clarke wystąpi w ciągle niezatytułowanym filmie o młodości Hana Solo z Aldenem Ehrenreichem w roli głównej. Aktorka zdobyła 10 milionów followersów i z tej okazji nagrała krótkie wideo na Instagramie z Chewbaccą w roli głównej. W Wookiego wcielił się Joonas Suotamo.

Na nagraniu widzimy, jak Clarke informuje Chewiego o swoim sukcesie na portalu społecznościowym. Uradowany kudłacz okazuje nieskrywaną radość i na koniec rzuca się z uściskami w kierunku obiektywu, co spotka się z niezbyt przyjaznym przyjęciem ze strony aktorki. Oprócz śmiesznego wideo pojawił się też wpis zadedykowany wszystkim fanom artystki.

"

Pewien Chewbacca (i pewna Emilia Clarke) chcieli podziękować każdemu z 10 milionów niesamowitym spełniaczom snów za obserwowanie mnie! Tak. Ci przystojniacy od „Gwiezdnych Wojen” się zgodzili i ta futrzana kula radości mogła podziękować wam osobiście. Joonasie Suotamo, dla mnie jesteś czymś więcej niż tylko słodkim noskiem i kłębkiem włosów. "

Na koniec Clarke umieściła hasztag #allhailthewookieofourdreams. To już kolejny kontrolowany „przeciek” z planu „Hana Solo”. Do tej pory fani „Gwiezdnych Wojen” musieli snuć domysły, bo reżyser Rob Howard nie zbyt chętnie zdradzał szczegóły produkcji. Na szczęście się opamiętał i zaczął wrzucać na swoje profile społecznościowe zdjęcia z planu. Do tej pory pokazał między innymi, jak będzie wyglądał Chewbacca oraz zdradził wygląd młodego Lando Carlissiana. Premiera filmu o Hanie Solo zapowiedziana jest na koniec maja 2018 roku.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Star Wars