Emma Stone jako Cruella De Mon na pierwszym zdjęciu z aktorskiego prequela "101 dalmatyńczyków"

26.08.2019 11:03
Emma Stone jako Cruella De Mon na pierwszym zdjęciu z aktorskiego prequela "101 dalmatyńczyków" Fot. kadr z filmu 101 dalmatyńczyków

Już niedługo fani filmu "101 dalmatyńczyków" będą mieli okazję obejrzeć prequel poświęcony Cruelli De Mon. W sieci zaprezentowano pierwsze zdjęcie Emmy Stone w roli demonicznej potentatki modowej.

Aktorskie wersje słynnych animacji Disneya nie ograniczają się jedynie do remake'ów. Twórcy eksplorują świat animowanych historii, skupiając się na losach czarnych charakterów. Pierwszym aktorskim filmem bazującym na antagonistce z bajek Disneya była "Czarownica", w której główną bohaterką była grana przez Angelinę Jolie Diabolina ze "Śpiącej Królewny". Niedługo zobaczymy Emma Stone wypadła w roli Cruelli De Mon z filmu "101 dalmatyńczyków". W sieci zadebiutowało pierwsze zdjęcie aktorki z produkcji zatytułowanej po prostu "Cruella".

"Cruella" - Emma Stone jako antagonistka ze "101 dalmatyńczyków"

Na Twitterze Walt Disney Studios pojawiła się fotografia zapowiadająca solowy film o Cruelli De Mon. Oscarowa aktorka pozuje na nim z trzema dalmatyńczykami. Nie jest jedyną bohaterką fotografii. Na drugim planie znajdują się jej wierni pomocnicy - Jasper i Horacy.

Oto pierwsze spojrzenie na Emmę Stone w roli Cruelli De Mon w filmie Disneya "Cruella". W filmie występują również Emma Thompson, Paul Walter Hauser i Joel Fry.

Szczegóły na temat filmu zdradzono podczas D23 Expo 2019 - corocznego konwentu Disneya. We wcześniej wspomnianych pomagierów De Mon wcielili się Paul Walter Hauser ("Ja, Tonya") oraz Joel Fry ("Gra o tron"). Na razie nie waidomo jaką postać zagra Emma Thompson. 

Przeczytaj także

"Cruella" - kiedy premiera?

W 2019 roku zaprezentowano trzy aktorskie remaki Disneya - "Dumbo", "Aladyn" i "Król Lew". Dwa ostatni tytuły okazały się wielkim hitem i zarobiły astronomiczne kwoty. To jednak nie koniec. Na debiutującej w listopadzie platformie streamingowej Disney+, zobaczymy nową wersję "Zakochanego kundla" z żywymi psami w rolach głównych.

Przeczytaj także

"Cruella" trafi do kin 28 maja 2021 roku. To nie pierwsza próba stworzenia aktorskiej wersji postaci z animacji pochodzącej z 1961 roku. W 1996 roku powołano do życia aktorską wersję filmu. W roli Cruelli De Mon zagrała w niej Glenn Close.

Zobacz też: Brad Pitt i Emma Stone wystąpią w nowym filmie twórcy "La La Land"?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.