"Encanto" - oto nowy film Disneya. Zobaczcie piękny zwiastun bajki z gwiazdą "Brooklyn Nine-Nine" w roli głównej

09.07.2021 13:44
"Encanto" - oto nowy film Disneya. Zobaczcie piękny zwiastun bajki z gwiazdą "Brooklyn Nine-Nine" w roli głównej Fot. materiały prasowe/Disney

Twórca "Hamiltona" Lin-Manuel Miranda i gwiazda "Brooklyn Nine-Nine" Stephanie Beatiz łączą siły w nowym filmie Disneya. Zobaczcie zwiastun pięknej bajki "Encanto".

Encanto - zobaczcie zwiastun nowego filmu Disneya

"Nasze magiczne Encanto", bo tak film będzie się nazywał w Polsce, opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii.

Polecamy

Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel (Stephanie Mirabel). Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun "Naszego magicznego Encanto" w wersji z polskim dubbingiem:

Polecamy

Widzimy, że twórcy będą nawiązywali do tradycyjnych lokalnych wierzeń, co mogliśmy zobaczyć też w takich filmach, jak m.in. "Coco". W produkcji usłyszymy zupełnie nowe piosenki zdobywcy nagród Emmy, GRAMMY i Tony Lin-Manuela Mirandy ("Hamilton", "Vaiana").

Za reżyserię odpowiadają Byron Howard ("Zwierzogród", "Zaplątani") i Jared Bush (współreżyser "Zwierzogrodu"), współreżyseruje Charise Castro Smith (scenarzystka "The Death of Eva Sofia Valdez"), a role producentów objęli Clark Spencer i Yvetta Merino.

Z okazji premiery zwiastuna dowiedzieliśmy się również, że film "Nasze magiczne Encanto" zadebiutuje w polskich kinach już 26 listopada 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.