"Enola Holmes" - Millie Bobby Brown i Henry Cavill jako rodzeństwo w pełnym zwiastunie filmu

25.08.2020 15:27
"Enola Holmes" - Millie Bobby Brown i Henry Cavill jako rodzeństwo w pełnym zwiastunie filmu Fot. ROBERT VIGLASKI/Photoshot/East News

"Enola Holmes" wreszcie doczekała się pełnego zwiastuna! Jak gwiazda "Stranger Things" prezentuje się w roli siostry Sherlocka Holmesa?

Gwiazdy "Stranger Things", "Wiedźmina", "Harry'ego Pottera" i "Peaky Blinders" w opowieści o familii Sherlocka Holmesa? Nic dziwnego, że "Enola Holmes" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego sezonu. Ułamek tej intrygującej historii otrzymaliśmy w zwiastunie filmu, który właśnie zawitał w sieci.

"Enola Holmes" - pełny zwiastun filmu 

Pełny zwiastun filmu "Enola Holmes" prezentuje się następująco:

Główną bohaterką jest tytułowa Enola - młoda dziewczyna wychowywana przez matkę. Dziewczę różni się od swoich rówieśniczek. Jest nieokrzesana, a do "prawdziwej damy" jej doprawdy daleko. Gdy jej rodzicielka znika bez śladu, Enola postanawia ją odnaleźć przy po pomocy swoich dwóch starszych braci, Sherlocka i Mycrofta. Sytuacja znacząco się jednak komplikuje.

Przeczytaj także

Fabułę oparto na powieści "The Enola Holmes Mysteries" autorstwa Nancy Springer. Za reżyserię odpowiada Harry Bradbeer, a w rolach głównych zobaczymy: Millie Bobby Brown jako Enolę, Henry'ego Cavilla jako Sherlocka, Sama Claflina jako Mycrofta oraz Helenę Bonham Carter w roli ich matki. Na ekranie pojawią się także Fiona Shaw, Adeel Akhtar, Susie Wokoma, Frances de la Tour i Louis Partridge. 

"Enola Holmes" zadebiutuje 23 września 2020 roku na platformie Netflix.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.