"Eternals" - Angelina Jolie w kostiumie superbohaterki na nowych zdjęciach z planu
08.11.2019 11:39
"Eternals" - Angelina Jolie w kostiumie superbohaterki na nowych zdjęciach z planu Fot. materiały promocyjne Marvel Studios

W sieci pojawiły się kolejne fotografie z planu zdjęciowego do filmu "Eternals". Widzimy na nich Angelinę Jolie, Gemmę Chan i Briana Tyree Henry'ego w kostiumach.

Do premiery "Eternals" został niespełna rok. Wciąż trwają zdjęcia do nadchodzącej produkcji Marvel Studios. W sieci zaprezentowano nowe fotografie z planu, na których możemy zobaczyć, jak Angelina Jolie, Gemma Chan i Brian Tyree Henry prezentują się w kostiumach kosmicznych superbohaterów.

"Eternals" - Angelina Jolie, Gemma Chan i Brian Tyree Henry w kostiumach

Na Twitterze Daily Mail Celebrity pojawiły się nowe zdjęcia z planu "Eternals". Widzimy na nich kilkoro spośród gwiazd obsady filmu w kostiumach, które przypominają komiksowe pierwowzory.

Na fotosach widać, że Jolie ma na sobie złoty kostium i blond perukę. Aktorka wciela się w Thenę - wojowniczkę tytułowego gatunku ludzi o niemal boskich mocach. Kolejne zdjęcie przedstawia Jolie, Chan i Henry'ego. Chan wciela się w Sersi - bohaterkę, która w komiksach Marvela była członkinią Avengers i kochanką Black Knighta. Ten superbohater również pojawi się w "Eternals". Zagra go Kit Harington. Co ciekawe Chan wystąpiła już w jednym z filmów Marvela - "Kapitan Marvel", gdzie wcieliła się w kosmitkę rasy Kree o imieniu Minn-Erva. Aktorka ma na sobie zielony kostium. Między nią a Jolie kroczy Henry, który zagra Phastosa - genialnego inżyniera tytułowej drużyny. Aktor jest ubrany w niebieski kostium, co również pokrywa się z tym, jak bohater był przedstawiany w materiale źródłowym.

Przeczytaj także

Zdjęcia zrobiono na jednej z Wysp Kanaryjskich, gdzie obecnie trwają prace nad "Eternals". Na początku listopada 2019 roku nastąpiła ewakuacja planu zdjęciowego, ponieważ znaleziono na nim bombę.

Przeczytaj także

"Eternals" - kiedy premiera?

To tylko częśc gwiazdorskiej obsady "Eternals". W pozostałych rolach wystąpią Kumail Nanjiani (Kingo), Lauren Ridloff (Makkari), Salma Hayek (Ajak), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh) oraz Barry Keoghan (Druig). Reżyserką filmu została Chloé Zhao. Film będzie drugą produkcją Fazy Czwartej MCU. Trafi do kin 6 listopada 2020 roku. Na razie nie zdradzono szczegółów fabularnych nadchodzącej produkcji. Zanim zobaczymy "Eternals" na ekrany kin trafi solowy film opowiadający o jednej z założycielek Avengers - Black Widow. Film o Natashy Romanoff zobaczymy 1 maja 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Eternals": Salma Hayek skomentowała zmianę płci bohatera, w którego wcieli się w nowym filmie Marvela

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.