17.12.2019 12:17

"Eternals": Kumail Nanjiani pokazał swoją transformację w superbohatera. Czy Marvel ma serum Superżołnieża?

Gwiazdor "Doliny Krzemowej" Kumail Nanjiani jakiś czas temu dołączył do obsady filmu Marvela "Eternals". Po kilku miesiącach treningów postanowił chwalić się muskulaturą, którą uzyskał do roli Kingo.

Kumail Nanjiani
foto: Brian To / WENN.com/agefotostock/East News

Większość filmów superbohaterskich opowiada o przemianie zwykłej osoby w herosa, którego podziwiają miliony. Okazuje się, że filmy Marvel Studios mają podobny wpływ na aktorów, którzy w nich grają. Kumail Nanjiani już nie przypomina nerda Dinesha w serialu HBO "Dolina Krzemowa". Gwiazdor postanowił pokazać swoją muskulaturę, którą zbudował do roli w filmie "Eternals".

"Eternals" - Kumail Nanjiani jako Kingo

Na Instagramie aktora pojawiły się dwa zdjęcia ukazujące jego metamorfozę. Nanjiani przez ostatnie miesiące ostro trenował, żeby nadać swojemu ciału sylwetki postaci znanych z komiksów Marvela. Oto efekty jego ciężkiej pracy.

Jak widać, metamorfoza jest znaczna, tym bardziej że od obsadzenia komika w jednej z głównych ról minął niecały rok. Niektórzy nie dowierzają w tę przemianę. Internetowy artysta BossLogic zażartował nawet, że Marvel Studios musi rzeczywiście posiadać Serum Superżołnierza, którym udoskonalono cherlawego Steve'a Rogersa.

"

Marvel naprawdę ma Serum Superżołnierza. Z całą powagą - gratulacje Kumail Nanjiani za rok poważnego i zwariowanego postępu. "

Nie obyło się bez innych żartów. Pisarz Isaac Fitzgerald postanowił wykorzystać mem z "Avengers: Endgame".

"

Ja, przeglądając dyskusje na osi czasu Kumaila Nanjiani.  "

Internetowy twórca znany jako crazy spooked asian przynał nawet, że aktor wygrał "Beginning of the decade vs. end of the decade" challenge.

My również przyłączamy się do gratulacji, bo Nanjiani musiał w ostatnich miesiącach włożyć naprawdę sporo wysiłku w swoją metamorfozę.

Strażnicy Galaktyki 2
Strażnicy Galaktyki 2
Przeczytaj także Dave Bautista wyśmiał ćwiczenia Chrisa Pratta. Zamiast schudnąć, przytył

"Eternals" - kiedy premiera?

Gwiazdorską obsadę kolejnego filmu Marvela potwierdzono na San Diego Comic Con 2019. W produkcji wystąpią oprócz Kumaila Nanjiani (Kingo), wystąpią również Angelina Jolie (Thena), Richard Madden (Ikaris), Lauren Ridloff (Makkari), Brian Tyree Henry (Phastos), Salma Hayek (Ajak), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh), Barry Keoghan (Druig), Gemma Chan (Sersi) oraz Kit Harington (Dane Whitman/Black Knight). Reżyserką filmu została Chloé Zhao.

Black Widow
Black Widow
Przeczytaj także "Black Widow": gwiazda kolejnej produkcji Marvela zdradziła, jak będzie wyglądał film

Film będzie drugą produkcją Fazy Czwartej MCU. Trafi do kin 6 listopada 2020 roku. Na razie nie zdradzono szczegółów fabularnych nadchodzącej produkcji. Zanim zobaczymy "Eternals" na ekrany kin trafi solowy film opowiadający o jednej z założycielek Avengers - Black Widow. Film o Natashy Romanoff zobaczymy 1 maja 2020 roku.

Eternals
Eternals
Przeczytaj także "The Eternals" pokaże pierwszego głuchego herosa i homoseksualnego superbohatera

Zobacz też: "Eternals": Salma Hayek skomentowała zmianę płci bohatera, w którego wcieli się w nowym filmie Marvela

Tagi: News Marvel