"Eternals": czy przecieki z planu zdradzają coś na temat postaci Kita Haringtona?

30.10.2019 13:05
"Eternals": czy przecieki z planu zdradzają coś na temat postaci Kita Haringtona? Fot. kadr z serialu Gra o tron

W sieci pojawiło się kilka przecieków z planu zdjęciowego filmu Marvela "Eternals". Co mówią na temat Black Knighta - bohatera, którego zagra Kit Harington.

Już za rok do kin na całym świecie trafi 25. film Marvel Studios - "Eternals". Obecnie trwają zdjęcia do produkcji z naprawdę gwiazdorską obsadą. Jednym z bohaterów, który pojawi się w nadchodzącym tytule, będzie Black Knight, w którego wcieli się Kit Harington - odtwórca Jona Snow z serialu "Gra o tron". W sieci pojawiły się fotografie z planu zdjęciowego "Eternals". Co mówią na temat fabuły filmu i herosa Haringtona?

"Eternals" - co zdjęcia z filmu mówią o nowym herosie?

Na Twitterze Marvel News zamieszczono szereg ujęć planu zdjęciowego "Eternals".  Na fotografiach widzimy ruiny - prawdopodobnie stanowiska archeologiczne. Według fanowskiej teorii Black Knight będzie archeologiem, który odkryje dowody na istnienie długowiecznych istot, które były obecne przy najważniejszym momentach ludzkiej historii. Chodzi oczywiście o tytułowych bohaterów - gatunku ludzi o niemal boskich mocach.

Czy takie domysły mogą mieć pokrycie w rzeczywistości? Trudno powiedzieć. Nie wykluczone też, że bohater Haringtona zostanie herosem po tym, jak odkryje ukryty w ziemi magiczny miecz z czasów arturiańskich. Na razie jednak nie są to potwierdzone informacje, a ani Marvela muszą uzbroić się w cierpliwość.

Przeczytaj także

"Eternals" - kiedy premiera?

Oprócz Harringtona w nadchodzącej produkcji wystąpią między innymi Angelina Jolie (Thena), Gemma Chan (Sersi), Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Lauren Ridloff (Makkari), Brian Tyree Henry (Phastos), Salma Hayek (Ajak), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh) oraz Barry Keoghan (Druig). Za scenariusz odpowiadają Matthew i Ryan Firpo. "Etarnals" trafią do kin 6 października 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Black Widow" - Scarlett Johansson w nowym kostiumie na pierwszym plakacie kolejnego filmu Marvela

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.