"Eternals": wiemy, kogo zagra Angelina Jolie w nowym filmie MCU. Do obsady dołączył też Kumail Nanjiani

Kamil Kacperski
06.04.2019 14:35
"Eternals": wiemy, kogo zagra Angelina Jolie w nowym filmie MCU. Do obsady dołączył też Kumail Nanjiani Fot. SplashNews.com/East News i ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER/East News

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące nadchodzącego filmu osadzonego w Marvel Cinematic Universe. Oprócz roli Jolie, poznaliśmy też nazwisko kolejnego aktora z obsady filmu.

Portal The Hollywood Reporter opublikował 5 kwietnia 2019 roku artykuł, w którym poinformował, iż jedną z głównych ról w nadchodzącym filmie "Eternals" zagra Kumail Nanjiani. Aktor jest prawdopodobnie najlepiej znany z serialu "Dolina Krzemowa", w którym towarzyszą mu m.in. Thomas Middleditch i T.J. Miller. Niestety nie wiemy, kogo zagra Nanjiani. Możemy się jednak spodziewać, że jego bohater będzie się charakteryzował zdecydowanie dobrym wyczuciem komediowym, ponieważ właśnie z takich ról najbardziej znamy gwiazdę "Doliny Krzemowej".

Eternals - kogo zagra Angelina Jolie?

W informacji udostępnionej przez THR możemy również przeczytać krótki fragment odnoszący się do postaci Angeliny Jolie z nadchodzącego filmu MCU. Brzmi on następująco:

Jolie, jak rozumiemy, ma zagrać bohaterkę imieniem Sersi, jedną z najbardziej kontaktowych członkiń Eternals, która nigdy nie bała się poruszać między ludźmi.

Sersi urodziła się w Grecji, w czasach starożytnych, ale już po upadku Atlantydy. Różni się od innych Eternals tym, że faktycznie lubi przebywać między ludźmi. W komiksach dochodzi nawet do tego, że opuszcza ich ukryte miasto po to, by żyć między nimi na Ziemi. Sersi jest właściwie nieśmiertelna, więc komiksowi twórcy powiązali ją z wieloma ważnymi wydarzeniami historycznymi (trochę jak Sen z serii "Sandman") - staje się m.in. inspiracją dla Homera piszącego "Odyseję", czy pomaga ludzkości zamknąć demony w puszce Pandory.

Przeczytaj także

W bardziej współczesnych komiksach dołącza nawet do Avengers, a także zakochuje się w Dane'u Whitmanie, znanym jako The Black Knight. Niestety niedługo potem ginie razem z innymi Eternals, gdy dowiaduje się, że była jedynie narzędziem w rękach bardziej potężnych kosmicznych istot znanych jako Dark Celestials (przedstawiciela tej rasy widzieliśmy w "Strażnikach Galaktyki").

Tak Angelinę Jolie w roli Sersi wyobraża sobie jeden z najpopularniejszych artystów-geeków, BossLogic:

Eternals - data premiery

Angelina Jolie w roli nieśmiertelnej bogini? Wydaje się, że jest to połączenie idealne. Niestety, na razie nie wiemy, kiedy będziemy mogli zobaczyć to na własne oczy - data premiery filmu "Eternals" pozostaje bowiem nieznana. Praca nad filmem w reżyserii Chloé Zhao ze scenariuszem Matthew i Ryana Firpo ma ruszyć za kilka miesięcy. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.