28.01.2020 12:56

"Eternals": wyciekły zdjęcia promujące nadchodzący film Marvela. Jak będą wyglądali nowi superbohaterowie?

W sieci pojawiły się przecieki grafik promocyjnych filmu Marvel Studios pod tytułem "Eternals". Widzimy na nich Richarda Maddena i Salmę Hayek w kostiumach superbohaterów.

Eternals
foto: GOFF/Hewitt/McLees / SplashNews.com/East News

W 2020 roku do kin trafią tylko dwie produkcje kinowe Marvel Studios. W pierwszej połowie zobaczymy Black Widow, a w drugiej "Eternals". Obecnie trwają zdjęcia do filmu, opowiadającego o kosmicznej drużynie herosów. W sieci zamieszczono zdjęcia ukazujące gwiazdy produkcji w superbohaterskich strojach. Jak Richard Madden i Salma Hayek prezentują się jako Ikaris i Ajak?

"Eternals" - Richard Madden i Salma Hayek jako nowi superbohaterowie Marvela

Chociaż tytułowa drużyna nie jest szczególnie popularna nawet wśród fanów komiksów Marvela, obsada "Eternals" jest naprawdę imponująca, więc sukces jest tylko kwestią czasu. W filmie wystąpi wiele gwiazd Hollywood, między innymi Angelina Jolie czy Kumail Nanjiani.

Kumail Nanjiani
Kumail Nanjiani
Przeczytaj także "Eternals": Kumail Nanjiani pokazał swoją transformację w superbohatera. Czy Marvel ma serum Superżołnieża?

W skład drużyny wchodzą również Ikaris i Ajak, których zagrają znany z "Gry o tron" i "Rocketmana" Richard Madden oraz Salma Hayek. W sieci pojawiły się grafiki promocyjne, dzięki którym możemy zobaczyć, jak Ikaris i Ajak będą wyglądać w kostiumach superbohaterów.

Fotografie są niestety rozmyte i nie można zobaczyć szczegółów strojów członków Eternals. Wszystko dlatego że pojawiły się w internecie za sprawą brazylijskich fanów, a nie oficjalną drogą - od Marvel Studios. 

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Przeczytaj także "Eternals": Angelina Jolie skomentowała swoją nową rolę

Film będzie inspirowany komiksowymi przygodami Eternals, więc kostiumy bohaterów muszą w pewnym stopniu przypominać uniformy papierowych pierwowzorów. Zarówno w kostiumie Ikarisa, jak i Ajak widzimy pewne podobieństwo ich odpowiedników z komiksów. Całkiem możliwe, że za kilka tygodni oficjalne grafiki zostaną zaprezentowane światu i fani MCU będą mogli zobaczyć, jak prezentują się nowi bohaterowie.

Faza 4 Marvel Studios
Faza 4 Marvel Studios
Przeczytaj także Rosyjski Kapitan Ameryka, zła żeńska wersja Iron Mana i kosmiczny Avenger. Kim są bohaterowie nadchodzących filmów Marvela?

"Eternals" - kiedy premiera?

Gwiazdorską obsadę kolejnego filmu Marvela potwierdzono na San Diego Comic Con 2019. W produkcji wystąpią oprócz Richarda Madena, Salmy Hayek, Kumaila Nanjiani (Kingo) i  Angeliny Jolie (Thena), wystapia również Lauren Ridloff (Makkari), Brian Tyree Henry (Phastos), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh), Barry Keoghan (Druig), Gemma Chan (Sersi) oraz Kit Harington (Dane Whitman/Black Knight). Reżyserką filmu została Chloé Zhao.

Kit Harington
Kit Harington
Przeczytaj także Kit Harington - jak będzie wyglądał jako Black Knight? Zobaczcie fanart

Film będzie drugą produkcją Fazy Czwartej MCU. Trafi do kin 6 listopada 2020 roku. Na razie nie zdradzono szczegółów fabularnych nadchodzącej produkcji. Zanim zobaczymy "Eternals" na ekrany kin trafi solowy film opowiadający o jednej z założycielek Avengers - Black Widow. Film o Natashy Romanoff zobaczymy 1 maja 2020 roku.

Eternals
Eternals
Przeczytaj także "The Eternals" pokaże pierwszego głuchego herosa i homoseksualnego superbohatera

Zobacz też: "Eternals": Salma Hayek skomentowała zmianę płci bohatera, w którego wcieli się w nowym filmie Marvela

Tagi: News Gra o tron Marvel Marvel Comics