"Eternals": wyciekły zdjęcia promujące nadchodzący film Marvela. Jak będą wyglądali nowi superbohaterowie?

28.01.2020 12:56
"Eternals": wyciekły zdjęcia promujące nadchodzący film Marvela. Jak będą wyglądali nowi superbohaterowie? Fot. GOFF/Hewitt/McLees / SplashNews.com/East News

W sieci pojawiły się przecieki grafik promocyjnych filmu Marvel Studios pod tytułem "Eternals". Widzimy na nich Richarda Maddena i Salmę Hayek w kostiumach superbohaterów.

W 2020 roku do kin trafią tylko dwie produkcje kinowe Marvel Studios. W pierwszej połowie zobaczymy Black Widow, a w drugiej "Eternals". Obecnie trwają zdjęcia do filmu, opowiadającego o kosmicznej drużynie herosów. W sieci zamieszczono zdjęcia ukazujące gwiazdy produkcji w superbohaterskich strojach. Jak Richard Madden i Salma Hayek prezentują się jako Ikaris i Ajak?

"Eternals" - Richard Madden i Salma Hayek jako nowi superbohaterowie Marvela

Chociaż tytułowa drużyna nie jest szczególnie popularna nawet wśród fanów komiksów Marvela, obsada "Eternals" jest naprawdę imponująca, więc sukces jest tylko kwestią czasu. W filmie wystąpi wiele gwiazd Hollywood, między innymi Angelina Jolie czy Kumail Nanjiani.

Przeczytaj także

W skład drużyny wchodzą również Ikaris i Ajak, których zagrają znany z "Gry o tron" i "Rocketmana" Richard Madden oraz Salma Hayek. W sieci pojawiły się grafiki promocyjne, dzięki którym możemy zobaczyć, jak Ikaris i Ajak będą wyglądać w kostiumach superbohaterów.

Fotografie są niestety rozmyte i nie można zobaczyć szczegółów strojów członków Eternals. Wszystko dlatego że pojawiły się w internecie za sprawą brazylijskich fanów, a nie oficjalną drogą - od Marvel Studios. 

Przeczytaj także

Film będzie inspirowany komiksowymi przygodami Eternals, więc kostiumy bohaterów muszą w pewnym stopniu przypominać uniformy papierowych pierwowzorów. Zarówno w kostiumie Ikarisa, jak i Ajak widzimy pewne podobieństwo ich odpowiedników z komiksów. Całkiem możliwe, że za kilka tygodni oficjalne grafiki zostaną zaprezentowane światu i fani MCU będą mogli zobaczyć, jak prezentują się nowi bohaterowie.

Przeczytaj także

"Eternals" - kiedy premiera?

Gwiazdorską obsadę kolejnego filmu Marvela potwierdzono na San Diego Comic Con 2019. W produkcji wystąpią oprócz Richarda Madena, Salmy Hayek, Kumaila Nanjianiego (Kingo) i  Angeliny Jolie (Thena), wystąpią również Lauren Ridloff (Makkari), Brian Tyree Henry (Phastos), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh), Barry Keoghan (Druig), Gemma Chan (Sersi) oraz Kit Harington (Dane Whitman/Black Knight). Reżyserką filmu została Chloé Zhao.

Przeczytaj także

Film będzie drugą produkcją Fazy Czwartej MCU. Trafi do kin 6 listopada 2020 roku. Na razie nie zdradzono szczegółów fabularnych nadchodzącej produkcji. Zanim zobaczymy "Eternals" na ekrany kin trafi solowy film opowiadający o jednej z założycielek Avengers - Black Widow. Film o Natashy Romanoff zobaczymy 1 maja 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Eternals": Salma Hayek skomentowała zmianę płci bohatera, w którego wcieli się w nowym filmie Marvela

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.