Evan Peters: „Dark Phoenix” to poważny film o tym, kim są prawdziwi przyjaciele

Natalia Hluzow
05.06.2018 14:22
Quicksilver|undefined Fot. kadr z filmu "X-Men: Apocalypse"

Wcielający się w postać Quicksilvera Evan Peters opowiedział o tym, co okaże się najważniejsze w filmie „Dark Phoenix”.

Na początku czerwca w sieci pojawił się obszerny opis fabuły filmu „Dark Phoenix”, który – jeśli jest prawdziwy – zdradza bardzo wiele szczegółów na temat nadchodzącej produkcji z serii X-Men. Na razie funkcjonuje jednak tylko jako plotka, zaś jeśli chodzi o oficjalne informacje – wciąż jest ich bardzo niewiele.

Poza teaserowym plakatem produkcji, który zapowiada wyrzucenie X-Men z tytułu, zarysem historii i kilkoma zdjęciami z planu, producenci nie udostępnili jeszcze żadnych materiałów promujących 4. film z nowej serii „X-Men”. Na szczęście twórcy i aktorzy uchylają czasem rąbka tajemnicy i dzielą się z fanami wiadomościami z pierwszej ręki.

„Dark Phoenix” opowie o rodzinie X-Men

Evan Peters, który zadebiutował w serii o mutantach w 2014 roku, wcielając się w Quicksilvera w filmie „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, w jednym z ostatnich wywiadów opisał, czego fani powinni spodziewać się po nadchodzącym filmie:

Myślę, że tytuł mówi sam za siebie: jest trochę bardziej mroczny i trochę bardziej dramatyczny. Jest naprawdę o Phoenix i wewnętrznych zmaganiach Jean oraz o tym, kim są prawdziwi przyjaciele. Kto pomaga ci w trudnych chwilach? Więc o tym naprawdę jest ten film, o rodzinie X-Men. Myślę, że to bardzo poważny film.

Dark Phoenix Fot. foto: kadr z filmu "X-Men: Apocalypse"

Aktor wcześniej wspominał też, że nieślubny syn Magneto w nowym filmie dojrzeje i skupi się na działaniu zespołowym.

Peters nie jest zresztą pierwszym, który zapowiada poważny i bardziej przyziemny klimat filmu. To, że „Dark Phoenix” ma być mroczny, dramatyczny i wierny komiksom sugerował już sam reżyser, Simon Kinberg, zaś wcielająca się w Jean Grey Sophie Turner zwiastowała, że „Dark Phoenix” dokona rewolucji w ramach superbohaterskiego gatunku.

„Dark Phoenix” – kiedy premiera?

„Dark Phoenix”, który miał trafić do kin w listopadzie 2018, zadebiutuje na ekranach dopiero 14 lutego 2019. Na razie nie pojawił się jeszcze ani zwiastun, ani oficjalny plakat produkcji, jednak w związku ze zbliżającym się konwentem San Diego Comic-Con możemy liczyć na to, że pierwszy oficjalny teaser zobaczymy już niebawem.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.