Ewan McGregor będzie Krzysiem z „Kubusia Puchatka”

Robert Skowronski
27.04.2017 14:16
Ewan McGregor będzie Krzysiem z „Kubusia Puchatka” Fot. materiały prasowe + Dzik Pejnta

Aktor wkroczy w baśniowy świat w projekcie realizowanym dla studia Disneya.

Projekt został zatytułowany „Christopher Robin” i opowie o dalszych losach Krzysia (w tej roli Ewan McGregor), jednego z przyjaciół Kubusia Puchatka. Reżyserem całości został Marc Foster, twórca m.in. takich dzieł, jak „Marzyciel” i „Chłopiec z latawcem”, zaś scenariusz dostarczy nominowana do Oscara Allison Schroeder („Ukryte działania”, „Wredne dziewczyny 2”).

Na ekranie zobaczylibyśmy co się stało z Krzysiem jak już dorósł. Opuścił Stumilowy Las, założył rodzinę i stał się biznesmanem. Świat z marzeń i snów przeszedł do historii, a jego miejsce zajęła rzeczywistość, którą każdy z nas zna z autopsji. Krzyś, a może raczej Krzysztof, zatracił w sobie wyobraźnię.

Wieści dotyczące obsady nie wspominają o tym kto wcieliłby się lub też użyczyłby głosu postaci Kubusia Puchatka. Jak łatwo się domyślić sympatyczny miś z pewnością zrobi wszystko, aby jego przyjaciel mógł ponownie spojrzeć na świat oczami dziecka. Puchatek ma wkroczyć w życie dawnego kompana w momencie, w którym jest on bliski utraty żony i córki przez zbytnie poświęcanie się pracy.

Brigham Taylor („Księga dżungli”, „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”) jest producentem obrazu. Nie jest jeszcze znana przybliżona data premiery filmu.

 Disney sukcesywnie wprowadza na ekrany kolejne aktorskie wersje swoich hitów. W kinach mogliśmy już oglądać „Kopciuszka” Kennetha Branagha czy też „Piękną i Bestię” z rolą Emmy Watson w reżyserii Billa Condona. Ma się też doczekać m.in. aktorskiego „Króla lwa”, „Mulan”, „Dzwoneczka”, „Aladyna”, „Piotrusia Pana” czy też „Dumbo”.

Krzyś doczeka się jeszcze jednego filmu. Jesienią 2017 roku ma pojawić się „Goodbye Christopher Robin” studia Fox Searchlight. Obraz opowie o ojcu chłopca, czyli o autorze książek o Kubusiu Puchatku. Główne role zagrają Domnhall Gleeson i Margot Robbie.

Ewana McGregora widzieliśmy w ostatnim czasie w „Trainspotting 2” oraz w „Czerwonym punkcie”.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.