Ewan McGregor kłamał na temat Obi-Wana przez ostatnie 4 lata: "Czuję je*aną ulgę"

25.10.2019 10:36
Ewan McGregor kłamał na temat Obi-Wana przez ostatnie 4 lata: "Czuję je*aną ulgę" Fot. materiały prasowe/Disney

Niedawno aktor udzielił wywiadu dla Men's Journal, w którym opowiedział o swoich nadchodzących projektach. Poruszył więc temat "Birds of Prey" oraz niezatytułowanego dotąd serialu o Obi-Wanie Kenobim. 

Fani przez lata nie mogli się doczekać produkcji o Obi-Wanie Kenobim. Nareszcie ich oczekiwanie zostało zaspokojone za sprawą serialu na Disney+, do którego niedługo ruszą zdjęcia. Jeżeli wierzyć Ewanowi McGregorowi, to praca na planie ma ruszyć już latem 2020 roku. To sugeruje, że premiera produkcji odbędzie się w drugiej połowie 2021 roku.

Ewan McGregor przez lata kłamał o Obi-Wanie

McGregor zdradził w rozmowie z Men's Journal, że przez ostatnie 4 lata był zmuszony do kłamania na temat nadchodzącego projektu. Kiedy w końcu go oficjalnie potwierdzono, to aktor nie krył zachwytu z sytuacji:

To jest je*ana ulga. Przez ostatnie 4 lata musiałem o tym kłamać.

Przeczytaj także

Cały serial ma mieć 6 odcinków, a każdy z nich będzie trwał około godziny. Niestety, Ewan McGregor "nie może nam nic o nim powiedzieć". Aktor powiedział jednak, że fabuła skupi się na emocjonalnej reakcji Obi-Wana na zamordowanie niemalże całego Zakonu Jedi:

Cała historia jest osadzona między Epizodem III a Epizodem IV. Zakon Jedi się rozpadał. To będzie bardzo interesujące, by wziąć postać, którą znamy i pokazać ją w nowym świetle. Cóż, jego historia będzie bardzo ciekawa. Myślę, że jego próba pogodzenia się z rzezią wszystkich Jedi będzie dla niego bardzo trudna.

Według nowych plotek, w produkcji ma się pojawić również Joel Edgerton, który w II i III części "Gwiezdnych wojen" grał wujka Luke'a, Larsa. Aktor jednak nie mógł potwierdzić (ani zaprzeczyć) tej informacji. Data premiery serialu o Obi-Wanie pozostaje nieznana.

Zobacz także: Który z mistrzów Jedi jest najpotężniejszy? Komiks Marvela rozwiewa wątpliwości fanów "Gwiezdnych Wojen"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.