Ewan McGregor o swoim udziale w solowym filmie Obi-Wana Kenobiego

Natalia Hluzow
09.01.2018 18:21
Ewan McGregor o swoim udziale w solowym filmie Obi-Wana Kenobiego Fot. kadr z wideo

Aktor podczas rozmów w kuluarach gali rozdania Złotych Globów podzielił się swoją wiedzą na temat kolejnego spin-offu „Gwiezdnych Wojen”.

Choć o filmie, którego głównym bohaterem miałby być Obi-Wan Kenobi, mówi się już od dawna i z nieustającą nadzieją, projekt wciąż nie ma reżysera, scenarzysty ani odtwórcy głównej roli. Fani chcieliby, by w mistrza Jedi wcielił się Ewan McGregor, który zagrał go już w prequelowej trylogii „Star Wars”. Sam aktor również jest zainteresowany powrotem do tej roli. Niemniej, nie jest w stanie powiedzieć nic więcej, gdyż nikt nie zaprosił go jeszcze do współpracy.

Podczas ceremonii rozdania Złotych Globów McGregor został zapytany o przyszłość solowego filmu Obi-Wana. Jak odpowiedział:

Sporo się o tym mówi. Byłbym szczęśliwy, mogąc go ponownie zagrać. Jednak nie wiem nic więcej na ten temat, nic więcej niż ty. Nie ma na tę chwilę żadnego planu.

Przy okazji McGregor skomentował też najnowszą część sagi„Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”:

Widziałem nowy epizod podczas świąt. Myślę, że jest naprawdę bardzo piękny. Oczarował mnie.

Całą rozmowę z aktorem możecie zobaczyć w poniższym materiale wideo:

Jeśli faktycznie 8. część sagi zrobiła na aktorze tak dobre wrażenie, jak mówi, tym bardziej trudno się dziwić, że chciałby zagrać w kolejnej odsłonie „Star Wars”. Niestety, wygląda na to, że tak McGregor, jak i fani franczyzy będą musieli jeszcze trochę na ten moment poczekać.

Choć w sierpniu 2017 potwierdzono, że film powstanie, a w grudniu obstawiano nawet, kiedy rozpoczną się zdjęcia, Obi-Wan stoi w długiej kolejce po swój film za Hanem Solo i IX częścią „Gwiezdnych wojen”, a może i nową trylogią „Star Wars”.

Warto więc uzbroić się w cierpliwość i oczekując na solowe występy Obi-Wana, cieszyć się majową premierą „Solo: A Star Wars Story” oraz grudniową – „Star Wars: Episode IX”.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.