09.01.2018 18:21

Ewan McGregor o swoim udziale w solowym filmie Obi-Wana Kenobiego

Aktor podczas rozmów w kuluarach gali rozdania Złotych Globów podzielił się swoją wiedzą na temat kolejnego spin-offu „Gwiezdnych Wojen”.

Ewan McGregor o swoim udziale w solowym filmie Obi-Wana Kenobiego
foto: kadr z wideo

Choć o filmie, którego głównym bohaterem miałby być Obi-Wan Kenobi, mówi się już od dawna i z nieustającą nadzieją, projekt wciąż nie ma reżysera, scenarzysty ani odtwórcy głównej roli. Fani chcieliby, by w mistrza Jedi wcielił się Ewan McGregor, który zagrał go już w prequelowej trylogii „Star Wars”. Sam aktor również jest zainteresowany powrotem do tej roli. Niemniej, nie jest w stanie powiedzieć nic więcej, gdyż nikt nie zaprosił go jeszcze do współpracy.

Podczas ceremonii rozdania Złotych Globów McGregor został zapytany o przyszłość solowego filmu Obi-Wana. Jak odpowiedział:

"

Sporo się o tym mówi. Byłbym szczęśliwy, mogąc go ponownie zagrać. Jednak nie wiem nic więcej na ten temat, nic więcej niż ty. Nie ma na tę chwilę żadnego planu. "

Przy okazji McGregor skomentował też najnowszą część sagi„Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”:

"

Widziałem nowy epizod podczas świąt. Myślę, że jest naprawdę bardzo piękny. Oczarował mnie. "

Całą rozmowę z aktorem możecie zobaczyć w poniższym materiale wideo:

Jeśli faktycznie 8. część sagi zrobiła na aktorze tak dobre wrażenie, jak mówi, tym bardziej trudno się dziwić, że chciałby zagrać w kolejnej odsłonie „Star Wars”. Niestety, wygląda na to, że tak McGregor, jak i fani franczyzy będą musieli jeszcze trochę na ten moment poczekać.

Choć w sierpniu 2017 potwierdzono, że film powstanie, a w grudniu obstawiano nawet, kiedy rozpoczną się zdjęcia, Obi-Wan stoi w długiej kolejce po swój film za Hanem Solo i IX częścią „Gwiezdnych wojen”, a może i nową trylogią „Star Wars”.

Warto więc uzbroić się w cierpliwość i oczekując na solowe występy Obi-Wana, cieszyć się majową premierą „Solo: A Star Wars Story” oraz grudniową – „Star Wars: Episode IX”.

Natalia Hluzow
Tagi: Star Wars Obi-Wan Kenobi News Ewan McGregor