Ewan McGregor zagrał w krótkometrażówce Patryka Vegi

Robert Skowronski
08.02.2017 11:27
Ewan McGregor zagrał w krótkometrażówce Patryka Vegi Fot. kadr z wideo

Reżyser „Pitbulla” napędzany falą sukcesu swoich ostatnich dokonań zaangażował do wspólnego projektu Ewana McGregora. Jest już zwiastun krótkometrażowej produkcji.

Pamiętacie, gdy w grudniu 2016 roku brytyjski aktor opublikował na Instagramie kilka fotografii z Warszawy? Mówiono wówczas, że złożył nam wizytę, aby nakręcić reklamę. Teraz już znamy prawdę stojącą za przyjazdem Ewana McGregora do stolicy Polski. Uwaga, oto wielkie ogłoszenie:

post Fot. foto: facebook.com/czerwonypunkt

O projekcie zatytułowanym „Czerwony punkt” zbyt wiele nie wiadomo. Jego premiera odbędzie się w sieci już 15 lutego 2017 roku. Najprawdopodobniej nastąpi to na stronie czerwonypunkt.pl, gdzie dostępna jest galeria zdjęć z produkcji. Oprócz Ewana McGregora na ekranie zjawi się również Tomasz Oświeciński znany z roli Stracha w serii „Pitbull”.

Dostępne są dwa krótkie teasery krótkometrażowego filmu. Drugi z nich jest przeznaczony dla widzów dorosłych ze względu na obraz rozlewu krwi.

W dalszym ciągu nie można wykluczyć, że „Czerwony punkt” będzie reklamą dla danej marki. Jednak doskonale wiemy, że również filmy promocyjne potrafią przerodzić się w etiudy będące przykładem sukcesu artystycznego. Z pewnością możemy liczyć na klimat kina sensacyjnego, a także na widoki z panoramą Warszawy.

Ewana McGregora zobaczymy w najbliższym czasie w „Trainspotting 2”, który zostanie zaprezentowany na Festiwalu Filmowym w Berlinie. Całość będzie bazować na książce „Porno” autorstwa Irvine'a Welsha. Jej akcja rozgrywa się dekadę po wydarzeniach z pierwszej części, jednak na ekranie Renton, Sick Boy, Spud i Begbie spotkają się po 20 latach.

Patryk Vega po premierze „Nowych porządków” oświadczył, że w planach ma stworzenie dwóch kolejnych części filmu. Otrzymaliśmy już „Niebezpieczne kobiety”, pozostaje nam czekać na odsłonę domykającą zapowiedzianą trylogię

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.