"Extraction" - Chris Hemsworth w pierwszym zwiastunie nowego filmu braci Russo

07.04.2020 13:03
"Extraction" - Chris Hemsworth w pierwszym zwiastunie nowego filmu braci Russo Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix podzielił się pierwszym zwiastunem filmu "Extraction", który stworzyli dla platformy bracia Russo. W roli głównej zobaczymy Chrisa Hemswortha.

Chris Hemsworth i bracia Russo ponownie połączyli siły, czego efektem jest najnowszy film stworzony dla platformy Netflix. O czym opowie "Extraction", który w Polsce ukaże się pod tytułem "Tyler Ryke: Ocalenie"? W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun.

"Extraction" - Chris Hemsworth w pierwszym zwiastunie nowego filmu braci Russo

Zwiastun filmu "Extraction" prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

Film opowie historię Tylera Rake'a - nieustraszonego najemnika, który nie ma w życiu już nic do stracenia. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie uratowania syna groźnego przestępcy. Misja wydaje się śmiertelnie niebezpieczna, a z czasem staje się wręcz niewykonalna. Przeżycia w mrocznym podziemiu narkotyków i handlu bronią na zawsze odmieniają życie zarówno chłopca, jak i Tylera. 

Foto: materiały prasowe Netflix Fot. Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także

Producentami filmu są twórcy m.in. "Avengers: Inifnity War" i "Avengers: Endgame" - Joe i Anthony Russo. Za reżyserię odpowiada Sam Hargrave, scenariusz zaś napisał Joe Russo. Całość powstała w oparciu o komiks "Ciudad" autorstwa Ande Parksa i braci Russo. W roli głównej zobaczymy Chrisa Hemswortha, a na ekranie towarzyszyć mu będą: David Harbour ("Stranger Things", "Czarna Wdowa"), Manoj Bajpayee, Marc Donato, Fay Masterson, Randeep Hooda, Pankaj Tripathi i Derek Luke. "Extraction" ukaże się na platformie Netflix już 24 kwietnia 2020 roku.

Zobacz też: Filmy Marvel Cinematic Universe powrócą na HBO GO 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.