Ezra Miller znów został aresztowany. Tym razem za włamanie i kradzież alkoholu

09.08.2022 10:39
Ezra Miller znów został aresztowany. Tym razem za włamanie i kradzież alkoholu Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Ezra Miller nadal szaleje - tym razem został oskarżony o włamanie i kradzież alkoholu w Stamford (stan Vermont). W sieci pojawiły się jednak poważniejsze oskarżenia.

Ezra Miller znów został aresztowany. Tym razem za włamanie i kradzież

Jak podaje Variety, Ezra Miller został aresztowany 7 sierpnia 2022 roku z powodu oskarżenia o włamanie, które wpłynęło na policję 1 maja 2022 roku. Jak czytamy w raporcie policyjnym lokalnej policji, aktor miał się włamać do nieswojej rezydencji, a następnie zabrać stamtąd kilkanaście butelek alkoholu.

Polecamy

Lokal był wówczas pusty, ale jak wynika z raportu policyjnego:

Śledztwo, nagrania monitoringu, oświadczenia świadków i prawdopodobny motyw sugerują, że to Ezra Miller był sprawcą tego przestępstwa i został oskarżony o włamanie do pustej posesji. 

Policja poinformowała również Millera o przesłuchaniu w Sądzie Najwyższym w Vermont, gdzie zostanie oficjalnie postawiony w stan oskarżenia. Posiedzenie ma się odbyć 26 września 2022 roku.

Polecamy

Sytuacja wokół Ezry Millera robi się coraz bardziej niepokojąca. Aktor jakiś czas temu udostępnił na swoim Instagramie dziwne wiadomości, w których opowiadał, że "jest w innym uniwersum". Jak podaje The Direct, Miller podobno wrzucał te zdjęcia kilkukrotnie, aż w końcu je całkowicie usunął.

Osoby bliskie aktorowi opowiadały również, że aktor podobno cały czas ma na sobie kamizelkę kuloodporną i nosi przy sobie pistolet, a niektórzy partnerzy seksualni aktora porównali go do "przywódcy sekty". 

Miller wciąż nie stracił pracy w różnych projektach, w które jest zaangażowany - obecnie możemy go oglądać w "Fantastycznych zwierzętach 3", a latem 2023 roku zobaczymy go w filmie "The Flash". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.