Fox zaprezentuje niepublikowany nigdy wcześniej, niesławny wywiad z O.J.Simpsonem dotyczący książki „If I Did It”

Natalia Hluzow
02.03.2018 18:14
Fox zaprezentuje niepublikowany nigdy wcześniej, niesławny wywiad z O.J.Simpsonem dotyczący książki „If I Did It” Fot. kadr z wideo

Na stacji Fox pojawi się specjalny program zawierający materiały z wywiadu z O.J. Simpsonem z 2006 roku, w którym była gwiazda futbolu teoretyzuje na temat tego, co by było, gdyby faktycznie zabił swoją byłą żonę Nicole Brown Simpson i jej przyjaciela, Rona Goldmana.

W 2016 roku świetnie zrealizowany i obsadzony serial Ryana Murphy’ego, „American Crime Story: sprawa O.J. Simpsona”, przypomniał światu postać byłego futbolisty i aktora oskarżonego (lecz nigdy nie skazanego) o zabicie swojej byłej żony i jej przyjaciela. O.J. Simpson nigdy nie przyznał się do winy, jednak w 2006 roku postanowił napisać książkę o tym, co by było gdyby to zrobił. Następnie udzielił na ten temat skandalicznego wywiadu stacji Fox, która nigdy nie zdecydowała się go wyemitować. Aż do teraz.

Wywiad z O.J. Simpsonem o zabójstwie Nicole Brown Simpson i Rona Goldmana

Książka „If I Did It”, w której Simpson opisuje, jak zabiłby swoją żonę, spotkała się z tak gigantyczną falą krytyki, że nigdy nie została wydana. Podobnie jak wywiad promujący książkę, który miał zostać wyemitowany w 2 częściach w telewizji Fox News. Ostatecznie nie stało się tak, gdyż protestowały zarówno rodziny zmarłych Nicole i Rona, jak i widzowie, a nawet pracownicy stacji. Teraz, po 12 latach przedziwna rozmowa z Simpsonem ujrzy światło dziennie za zgodą rodzin obydwu ofiar.

Nieemitowany dotąd wywiad ma pokazać, jak Simpson bez żadnych oporów niepokojąco dokładnie opisuje, co mógłby zrobić tamtej nocy, 12 czerwca 1994 roku, kiedy Nicole i Ron zostali zamordowani. Zapowiedź tego występu, z którego O.J. zdawał się być bardzo zadowolony, można już teraz obejrzeć na kanale Foxa.

Program pt. „O.J. Simpson: The Lost Confession” zostanie wyemitowany na stacji Fox w niedzielę, 11 marca 2018. Kiedy tylko poznamy datę emisji w Polsce, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Tymczasem fenomenalny serial limitowany „American Horror Story: sprawa O.J. Simpsona” wciąż można obejrzeć w serwisie Netflix, a poświęcony tej głośnej sprawie, nagrodzony Oscarem dokument „O.J. Made in America” dostępny jest na HBO GO.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.