"Thor: Love and Thunder" - powróci Asgard, Matt Damon i Sam Neill. Nowe szczegóły fabuły

02.03.2021 11:33
"Thor: Love and Thunder" - powróci Asgard, Matt Damon i Sam Neill. Nowe szczegóły fabuły Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

W Australii trwają obecnie zdjęcia do filmu "Thor: Love and Thunder" - wygląda na to, że w produkcji powrócą "znajome" twarze i widoki. Na planie zobaczyliśmy bowiem aktorów wcielających się w... aktorów, a także Nowy Asgard.

Thor: Love and Thunder - będzie kolejna "scenka rodzajowa" pokazująca przeszłe wydarzenia

Taika Waititi postanowił pokazać w swoim następnym filmie kolejne "przedstawienie" na bazie wydarzeń z poprzednich produkcji o Thorze. W sieci pojawiły się bowiem zdjęcia z planu "Thor: Love and Thunder", na których widzimy sporą scenę, fragmenty budowli z Nowego Asgardu, a także znajome twarze aktorów, którzy wcielali się w fikcyjne wersje Thora, Lokiego i Odyna. 

Polecamy

Daily Mail oraz inne lokalne gazety i portale pokazały na swoich łamach zdjęcia z planu, na których widzimy powracających aktorów - Matta Damona, Luke'a Hemswortha i Sama Neilla. Scenka rodzajowa będzie pokazywała nam śmierć Odyna i pierwsze pojawienie się Heli - siostrę nordyckich bogów zagra natomiast Melissa McCarthy. Poniżej możecie zobaczyć nowe zdjęcia z planu produkcji:

Polecamy

Tak natomiast będą prezentowali się Neill, Hemsworth, McCarthy i Damon:

Trudno jest odgadnąć, jaki jest kontekst powyższej sytuacji. Czy to nowa królowa Asgardu Walkiria postanowiła uczcić pamięć Lokiego, Odyna i Thora? A może Thor postanowił oddać hołd swoim zmarłym członkom rodziny?

Istnieje też możliwość, że będzie to pierwsza scena w filmie, która ma szybko przypomnieć fanom najważniejsze wydarzenia z "Thora: Ragnarok". Ta ostatnia opcja wydaje się być na tyle absurdalna, że Taika Waititi spokojnie mógł na taki pomysł wpaść.

Tego przekonamy się po premierze filmu "Thor: Love and Thunder", która ma się odbyć 6 maja 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.