Fan „Avengers: Infinity War” przebrał się za Rękawicę Thanosa

Sergiusz Kurczuk
09.04.2018 14:27
Fan „Avengers: Infinity War” przebrał się za Rękawicę Thanosa Fot. materiały promocyjne

W„Avengers: Infinity War” Rękawica Nieskończoności będzie pełnić ważną funkcję. Jeden z uczestników Chicago Comic & Entertainment Expo 2018 jest tego bardzo świadomy.

Od 6 do 8 kwietnia 2018 roku odbywało się wydarzenie dla wszystkich fanów popkultury. Mowa oczywiście o Chicago Comic & Entertainment Expo, na którym nerdy i geeki z całego świata, miały okazję spotkać się z twórcami filmów, seriali, komiksów i gier. Oprócz paneli poświęconym kolejnym historiom o superbohaterach, wielkich robotach i fantastycznych stworach, nie zabrakło również cosplayerów, czyli osób lubiących przebierać się za bohaterów pop kultury. Okazuje się, że strój nie koniecznie musi dotyczyć znanych postaci. Może to być również... przedmiot!

Rękawica Nieskończoności - pomysłowy strój naChicago Comic & Entertainment Expo 2018

Na oficjalnym Instagramie Ryana Penagosa - wiceszefa Marvela, pojawiło się zabawne zdjęcie, przedstawiające jednego z uczestników imprezy. Cosplayer postanowił skupić się na nadchodzącym filmie „Avengers: Infinity War”, w którym najwięksi bohaterowie Ziemi zmierzą się z Thanosem i grupą Black Order. Zamiast wcielać się w Kapitana Amerykę, Spider-Mana w nowym kostiumie, czy Thora po drobnym liftingu, osoba ukryta pod kostiumem postanowiła przebrać się za Rękawicę Nieskończoności - artefakt pozwalający na korzystanie z Kamieni Nieskończoności.

 To właśnie o te klejnoty Szalony Tytan będzie walczył z Avengers. 

Kostium robi wrażenie. Posiada jednak jedną wadę. Kamienie zostały umieszczone w złych miejscach. Istnieje jednak usprawiedliwienie. W filmie „Thor: Ragnarok” Hela wyjawiła, że Rękawica przechowywana w Asgardzie była jedynie repliką. Być może cosplayer stworzył kostium przedstawiający podróbkę. Penagos niestety nie wyjawił, kto skrywa się pod pomysłowym i pracochłonnym strojem. 

Czy w filmie „Avengers: Infinity War” Thanos będzie miał okazję zademonstrować działanie Rękawicy Nieskończoności? Czy złoczyńca zdobędzie wszystkie Klejnoty? A może kontynuację walki o dostęp do Kamieni zobaczymy dopiero we wciąż niezatytułowanej 4. części przygód grupy superbohaterów? Przekonamy się już 25 kwietnia 2018 roku, kiedy film wejdzie do polskich kin. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.