08.06.2018 11:35

Fan Marvela widział „Avengers: Infinity War” 44 razy. Reżyserzy postanowili dać mu nagrodę

„Avengers: Infinity War” to najwidoczniej ulubiony film pewnego fana MCU. Obejrzał 3. część serii ponad 40 razy, za został sowicie nagrodzony. 

Avengers: Infinity War
foto: materiały promocyjne

Podobała się Wam 3. część „Avengers”? Ile razy byliście na niej w kinie? Dwa, trzy razy? W porównaniu z pewnym fanem Marvela ze Stanów Zjednoczonych jesteście amatorami. Mężczyzna postanowił obejrzeć „Infinity War” ponad 40 razy. Swoje wszystkie wyprawy do kina relacjonował za pośrednictwem Twittera. 

„Avengers: Infinity War” 44 razy

Fan najwidoczniej pokochał najnowszy film Marvel Studios z całego serca. Z okazji premiery produkcji zmienił swój twitterowy nick na Nem: The Infinity Watcher. Do nieskończonej ilości seansów jeszcze mu trochę brakuje, ale wynik 44 razy jest godny pozazdroszczenia. W końcu to aż 6880 minut, 114,6 godzin, czyli 4,7 dnia. W tym czasie można naprawdę dużo zrobić, ale dokonania Nema się opłaciły. Na Twitterze fana(tyka) „Infinity War” możemy prześledzić jego wszystkie wizyty w kinie. Wybraliśmy kilka z nich, w tym te, które potwierdzają, że Nem nie kłamie.

Niesamowite postanowienie fana zostało zauważone i nagrodzone przez reżyserów najnowszych części „Avengers”. Nem otrzymał bowiem zaproszenie na premierę 4. części filmu od samych braci Russo. Nie omieszkał wspomnieć o tym na swoim Twitterze. 

Gratulujemy. Zastanawiamy się tylko, ile pieniędzy Nem wydał na 44 seanse „Infinity War”.

Myślicie, że cel został osiągnięty, czy 44 wizyty w kinie to dopiero rozgrzewka? 

Ile razy widziałeś „Avengers: Infinity War”?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Avengers Avengers: Infinity War Avengers 4