27.10.2017 13:52

Fan „Stranger Things” rozwalił system halloweenowym kostiumem Eleven

Dorosły mężczyzna postanowił oddać hołd swojemu ulubionemu serialowi i przebrał się za nastoletnią bohaterkę ze „Stranger Things”. Kostium Eleven w jego wersji podbił Internet. 

Fan „Stranger Things” rozwalił system halloweenowym kostiumem Eleven
foto: kadr z serialu "Stranger Things"

27 października 2017 roku odbyła się premiera 2. sezonu serialu „Stranger Things”. Jednak szał związany z produkcją Netfliksa rozpoczął się o wiele wcześniej. Oczywiście wielkie koncerny postanowiły wykorzystać modę i zarobić pieniądze na fanach serialu. Firma Hasbro wypuściła na rynek wersje klasycznych gier planszowych, nawiązujące do „Stranger Things”, a Reebok stworzył buty, jakie nosi na nogach jeden z bohaterów. Uwielbienie dla ulubionej serii można pokazywać w rozmaity sposób. Pewien mieszkaniec Stanów Zjednoczonych postanowił przebrać się na Halloween za jedną z postaci.

Nie wybrał byle kogo, ale samą Eleven - obdarzoną nadprzyrodzonymi zdolnościami, tajemniczą góra kilkunastoletnią dziewczynkę. I wygrał tym Internet... Nie byłoby w takim przebraniu nic wyjątkowego. W końcu wiele osób wciela się podczas Halloween nie tylko w postacie z horrorów. Na przykład Hugh Jackman postanowił zostać... Wolverinem. Internauci żywiołowo zareagowali na przebranie chłopaka, który został Eleven, ponieważ nie dość, że jest mężczyzną, to jeszcze czarnoskórym, brodatym i ze sporą nadwagą. Czy można być jeszcze mniej podobnym do oryginału? Użytkownicy Twittera są wniebowzięci. Musicie przyznać, że przebranie Eleven jest rozbrajające. Na pomysł pozytywnie zareagował nawet sam Netflix. 

"

Robisz to świetnie, słodziaku! "

Nie skończyło się jednak na jednej fotce. Okazało się, że jest cała sesja fotograficzna.

Na koniec macie mały bonus w postaci niemowlęcej wersji Eleven. 

Niektórym ludziom nie można odmówić pomysłowości!

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Stranger Things